Nazwa produktu:

Słowa Na Orbicie

Cena:

17,05 

Na stanie

HA144

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

SŁOWA NA ORBICIE

GRA EDUKACYJNA USPRAWNIAJĄCA SYNTEZĘ SYLABOWĄ I NAUKĘ CZYTANIA

Gra edukacyjna „Słowa na orbicie” to propozycja zabawy doskonalącej syntezę i analizę sylabową, percepcję wzrokową oraz słuchową. Usprawnia czytanie, umiejętność kojarzenia, rozwija słownik czynny i bierny dziecka, jak również służy ćwiczeniu pamięci, orientacji przestrzennej, wymowy głosek i utrwalaniu pisowni wyrazów. Publikacja skierowana jest nie tylko do logopedów i terapeutów pedagogicznych, ale także do nauczycieli edukacji przedszkolnej i nauczania zintegrowanego oraz rodziców, którzy chcą spędzić czas ze swoim dzieckiem na zabawie edukacyjnej.

Zeszyt A5 – 4 strony
Plansza A3 – 2 strony

Produkt SŁOWA NA ORBICIE dostarcza wydawnictwo Harmonia.
W naszym sklepie zgromadziliśmy kilkaset najróżniejszych pomocy terapeutycznych wydawnictwa Harmonia. Zestawy te są dedykowane każdemu, kto na co dzień jest zaangażowany we wspomaganie rozwoju dzieci.

Firma Harmonia działa na krajowym rynku wydawniczym już lat dziewięćdziesiątych. Grupa Wydawnicza Harmonia to też znane wydawnictwo naukowe oferujące liczne prace naukowe dotyczące pracy pedagogicznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez znanych specjalistów takich jak Carol Gray, Kate Wilde czy Geoff Platt. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Małgorzata Barańska, Arkadiusz Maćkowiak, Romana Sprawka, Agnieszka Borowska-Kociemba oraz Barbara Zakrzewska. Jeżeli poszukujesz specjalistycznych informacji z zakresu nowoczesnych trendów w edukacji dziecięcej, warto poszukać wiedzy w publikacjach wydawnictwa Harmonia. Produkty tego wydawnictwa znajdziesz w sklepie internetowym Juniora.pl między innymi w działach: pomoce dydaktyczne przedszkole, motoryka mała i duża, wydawnictwo Harmonia, grafomotoryka – ćwiczenie ręki oraz fleksja.

W naszym sklepie znajdziesz kompleksowe pomoce edukacyjne niezbędne w terapii Metodą Krakowską. W razie problemów w znalezieniu niezbędnych produktów zachęcamy do kontaktu telefonicznego.

Słowa Na Orbicie - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
UDOSTĘPNIJ KOSZYK