Nazwa produktu:

SKOJARZENIA-PAMIĘĆ

Cena:

27,73 

Brak w magazynie

PL011

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Skojarzenia Pamięć to świetna gra edukacyjna dla dzieci, która również doskonale sprawdzi się jako pomoc terapeutyczna.

W grze dzieci mają za zadanie odnalezienie dwóch pasujących do siebie ilustracji. Nie mają to być identyczne obrazki ale mają do siebie pasować pojęciowo za zasadzie skojarzenia. Dzieci nie tylko ćwiczą pamięć ale rozwijają logiczne myślenie.

Dzięki niej dziecko:
– ćwiczy spostrzegawczość i koncentrację,
– prawidłowość skojarzeń,
– doskonali pamięć oraz percepcję wzrokową.

Zestaw zawiera:
– 144 rysunki na 6 tablicach,
– 1 plastikowa ramka z 24 oknami,
– 1 notes,
– instrukcję.

W sklepie internetowym Juniora.pl udostępniamy produkty polskiego producenta Alexander z Gdańska, które mogą być przydatne w terapii rozwoju dzieci. Firma Alexander już od lat opracowuje przeróżne zabawki oraz akcesoria terapeutyczne. W czasach popularyzowania wysoko rozwiniętych rozrywek multimedialnych niezwykle ważne jest cykliczne opracowywanie rozwiązań zapewniających mądrą i rozwijającą rozrywkę dla dzieci i dorosłych. Oferta tego typu wyjątkowo dobrze wpisuje się w założenia promowane przez autorów Metody Krakowskiej®, z tego powodu oferujemy go w naszym katalogu. Do popularnych i szczególnie polecanych zestawów należą między innymi: Łubudu, Pisanie i zmazywanie, Obserwujesz i znajdujesz, Nawlekaj nie czekaj oraz Orientuj się. W sklepie Juniora produkty marki Alexander znajdziesz w kategoriach: matematyka dla dzieci, grafomotoryka, kategoryzacje, ćwiczenia lewopółkulowe oraz pomoce edukacyjne – szkoła.

Celem naszego sklepu online jest zapewnianie komplementarnych zestawów logopedycznych potrzebnych w pracy terapii według Metody Krakowskiej®. Dlatego liczne pomoce posortowaliśmy w tematycznych kategoriach, aby ułatwić wyszukanie asortymentu, który jest potrzebny do prowadzenia terapii. Jeśli mimo to, pojawiają się problemy z odszukaniem odpowiednich pomocy, serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

SKOJARZENIA-PAMIĘĆ - 20902

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
Aktualności

Wakacje!

Od 7 do 11 sierpnia mamy urlop.

Zamówienia złożone do
godz. 10.00 4 sierpnia
wysyłamy normalnie, a późniejsze
po 11 sierpnia
.

* W tym okresie można składać zamówienia. Informacja dotyczy czasu wysyłki.

SKOJARZENIA-PAMIĘĆ - 34740
UDOSTĘPNIJ KOSZYK