waluta:  
Strona głównaKoszt dostawy
Piszą o nas
    
Juniora.pl - laureat nagrody

Koszt dostawy

Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem  Poczty Polskiej lub kuriera. Kupujący jest obciążany następującymi kosztami dostawy:

Opłata za przesyłkę zamówienia (niezależna od ilości produktów znajdujących się w zamówieniu).

Darmowa dostawa przy zamówieniach o wartości od 300 zł w przypadku opłaty przelewem bądź formą elektroniczną
                                                        i powyżej 400 zł w przypadku wybrania opcji  przesyłki za pobraniem. 

Sposób dostawy

Koszt dostawy    

Czas dostawy

Poczta Polska
Kurier48

12 zł

zazwyczaj 1-2 dni roboczych*

Kurier

16 zł

1 dzień roboczy


*Czas dostawy może się wydłużyć z powodu niezastania nikogo pod podanym adresem lub z innych przyczyn leżących po stronie firmy kurierskiej.

Dodatkowa opłata zależna od wybranej formy płatności.

Forma płatności

Wysokość dopłaty

Za pobraniem

                   4 zł

Przelewem

                   0 złWYSYŁKA PACZEK ZA GRANICĘ POLSKI

Wysyłamy przesyłki do krajów Unii Europejskiej. Koszt dostawy ustalamy w zależności od wagi paczki wg cennika Firmy kurierskiej DPD (od 65 zł do 135 zł).
Po złożeniu przez Państwa zamówienia wysyłamy informację na skrzynkę mailową  o koszcie  dostawy, który doliczamy do kwoty zamówienia.  Prosimy dopiero  w tym momencie opłacać zamówienie.
UWAGA!
Kurierzy mają obowiązek dostarczyć przesyłkę do lokalu odbiorcy wyłącznie gdy waga paczki nie przekracza 30 kg. W przypadku produktów o większej wadze paczka może zostać dostarczona tylko pod drzwi budynku w adresie dostawy.

Sklep Juniora.pl nie ma wpływu na konkretną godzinę dostarczenia przesyłki. W momencie wyjścia paczki z magazynu wysyłamy e-mail, w którym podajemy numer listu przewozowego oraz numer telefonu do lokalnego przedstawiciela firmy kurierskiej. Kurier ma obowiązek dostarczyć przesyłkę w ciągu jednego do dwóch dni roboczych. 

Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.