Sensoryka Dla Smyka

Cena:

34,00 

Na stanie

AT055

1-3 dni

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Sensoryka Dla Smyka

to 30 pomysłów na rozwijające zabawy sensoryczne dla dzieci w każdym wieku, do przygotowania w domu z prostych i bezpiecznych materiałów. Wyrusz w fascynującą podróż w świat zabaw, w których główną rolę odgrywać będą kolory, kształty, faktury, zapachy, smaki, dźwięki a przede wszystkim wyobraźnia i kreatywność.

Zalety i właściwości zestawu to:
Rozwój zmysłu-zabawy dostarczają różnorodnych bodźców do rozwoju wszystkich siedmiu zmysłów i wzbogacają dziecięcy świat doznań.
Ćwiczenie umiejętności- przepisy i rady pomogą też w rozwoju wyobraźni kreatywności i zdolności manualnych Twojego dziecka.
Zabawy na każdą okazję- odnajdziesz tu pomysły na wspólną zabawę zarówno w domu jak i na dworze, z maluszkiem lub starszym rodzeństwem.
Bezpieczne materiały- zabawy przy użyciu prostych a często nawet jadalnych składników są bezpieczne dla maluszków. Przeszukajcie kuchenne szafki i rozpocznijcie zabawę od zaraz!

Autor Aleksandra Charęzińska
Opracowanie graficzne Ewa Brzychcy

Wymiary opakowania 17x12x3,5cm


Sensoryka Dla Smyka - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK