Nazwa produktu:

SEKWENCJE RUCHOWE

Cena:

34,64 

Na stanie

AC081

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Sekwencje Ruchowe

Aktywność ruchowa jest ważnym źródłem poznawania świata. Dzieci aktywne fizycznie mają wyższy poziom koncentracji na różnych zadaniach, są także bardziej kreatywne, co koreluje w przyszłości z lepszymi wynikami w nauce. Wspólne zabawy ruchowe, redukują stres i poprawiają nastrój. Zabawa w naśladowanie póz przedstawionych na fotografiach aktywuje wiele, nawet odległych obszarów mózgu, jest ważnym ćwiczeniem budowania planu ruchu. Przede wszystkim pobudza aktywność neuronów zwierciadlanych (lustrzanych), ułatwiając wyrażanie własnych i odczytywanie emocji innych. Uczy także przekodowywania obrazu w ruch, co jest podstawową umiejętnością ułatwiającą opanowanie sztuki pisania.

Zestaw składa się z 24 kart przedstawiających postacie w różnych pozach i instrukcji.
Jagoda Cieszyńska-Rożek

Krótki film o …


Produkt Sekwencje ruchowe jest dostarczany przez Wydawnictwo Centrum Metody Krakowskiej. Wszystkie zestawy publikowane przez Centrum Diagnostyczne stanowią bardzo istotną część oferowanego przez nasz sklep asortymentu, gdyż naszą ideą od samego początku jest zapewnianie profesjonalnego wyposażenia potrzebnego do prowadzenia terapii wg Metod Krakowskiej®. Jeśli masz problem ze znalezieniem wszystkich materiałów, zapraszamy do kontaktu z naszą infolinią.

Metoda Krakowska® od lat jest skutecznie stosowana w terapii dzieci z objawami zespołu Aspergera, porażenia mózgowego czy alalii. Przede wszystkim polega ona na Symultaniczno-Sekwencyjnej Nauce Czytania®. Całemu procesowi terapeutycznemu towarzyszy wiele innych ćwiczeń funkcji poznawczych z zakresu różnych sfer. Materiały dydaktyczne oferowane przez Wydawnictwo Centrum Metody Krakowskiej można znaleźć w naszym sklepie między innymi w działach: grafomotoryka, programowanie języka – rzeczowniki, historyjki obrazkowe, nauka czytania oraz wczesne wspomaganie rozwoju. Wydawnictwo Metody Krakowskiej® cyklicznie organizuje również praktyczne warsztaty kierowane do rodziców oraz opiekunów i terapeutów.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „SEKWENCJE RUCHOWE”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Odwiedź nas na Facebooku!
UDOSTĘPNIJ KOSZYK