Sekwencje 2

Cena:

42,31 

Brak w magazynie

AC011

1-3 dni

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Sekwencje 2

Zestaw zawiera 80 kartoników. Dziesięć wzorów po osiem sztuk. Druga część to tylko materiał tematyczny (dynia, pingwin, okulary, kapelusz, łopata, kawa, rakieta, gitara, papryka, balon).

Sekwencja jest ciągiem znaków (symboli), stanowiącym uporządkowaną według określonej reguły strukturę. W sekwencji struktury (dwu-, trzy-, czteroelementowe) powtarzają się. Miejsce kolejnego znaku w sekwencji wynika z przyjętej arbitralnie reguły. Definicja sekwencji odzwierciedla porządek znaków językowych – mówionych i pisanych, dlatego tak ważne w procesie terapii wszystkich dzieci są ćwiczenia porządkowania.


Wydawnictwo: Centrum Metody Krakowskiej

Produkt Sekwencje 2 dostarczany jest przez cenione Wydawnictwo Metody Krakowskiej. Wszystkie pomoce terapeutyczne publikowane przez niniejszą placówkę stanowią ważną część posiadanego przez sklep Juniora.pl asortymentu, gdyż naszym celem od samego początku jest dostarczanie profesjonalnego wyposażenia niezbędnego do wg Metod Krakowskiej®. Jeśli masz problem z wyszukaniem potrzebnych pomocy terapeutycznych, zapraszamy do kontaktu z naszymi sprzedawcami.

Metoda Krakowska® w ostatnich latach jest z sukcesami wykorzystywana w terapii dzieci z objawami ze spektrum autyzmu, porażenia mózgowego czy afazji. W głównym założeniu polega ona na Symultaniczno-Sekwencyjnej Nauce Czytania® autorstwa prof. Jagody Cieszyńskiej. Procesowi terapii towarzyszy sporo innych ćwiczeń funkcji poznawczych z zakresu różnych sfer. Pomoce oferowane przez Wydawnictwo Metody Krakowskiej znajdą Państwo w sklepie Juniora.pl między innymi w kategoriach: logiczne myślenie, emocje i relacje społeczne, ćwiczenia lewopółkulowe, nauka czytania – samogłoski oraz matematyka dla dzieci. Centrum diagnostyczne Metody Krakowskiej® systematycznie organizuje również przeróżne kursy i szkolenia w odpowiedzi na potrzeby rodziców a także terapeutów.

Sekwencje 2 - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK