Nazwa produktu:

RZUĆ OKIEM NA LITERY A, O, U, Ó, E, I, Y

Cena:

26,13 

Na stanie

HA169

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

RZUĆ OKIEM NA LITERY: A, O, U, Ó, E, I, Y

ĆWICZENIA DOSKONALĄCE PERCEPCJĘ WZROKOWĄ NA MATERIALE LITEROWYM

Materiał przedstawiony w niniejszej publikacji przeznaczony jest do pracy z dziećmi z trudnościami w nauce liter. Dedykowany jest między innymi młodszym dzieciom z dysleksją bądź z lekką niepełnosprawnością intelektualną oraz starszym uczniom z umiarkowaną niepełnosprawnością intelektualną.

Uczniowie z trudnościami w nauce bądź z deficytami intelektualnymi potrzebują więcej czasu na opanowanie materiału literowego. Rozwijając umiejętność rozpoznawania i interpretowania bodźców wzrokowych oraz pamięć wzrokową, zwiększamy szanse dzieci na sukces edukacyjno-terapeutyczny.

Prezentowana publikacja jest dodatkowym materiałem edukacyjno-terapeutycznym, może być stosowana jako element pomocniczy przy wprowadzaniu i utrwalaniu liter odpowiadających samogłoskom ustnym.

Autor: Agnieszka Kozak

192 strony A4

Produkt RZUĆ OKIEM NA LITERY: A, O, U, Ó, E, I, Y wydaje wydawnictwo Harmonia.
W naszym sklepie internetowym prezentujemy kilkaset pomocy logopedycznych Gdańskiego wydawnictwa Harmonia. Produkty te są dedykowane każdemu, kto jest zaangażowany we wspomaganie rozwoju najmłodszych.

Firma Harmonia pełni istotną rolę na krajowym rynku wydawniczym już niemal trzy dekady. Grupa Wydawnicza Harmonia to też ważne wydawnictwo naukowe oferujące liczne wyczerpujące temat opracowania dotyczące pracy pedagogicznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez znanych specjalistów takich jak Tony Attwood, Gavin Raid czy Temple Grandin. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Tomasz Klaman, Renata Naprawa, Ewa Jakacka, Agnieszka Borowska-Kociemba i Barbara Zakrzewska. Jeżeli poszukujesz specjalistycznych informacji z zakresu nowoczesnych trendów w terapii dzieci, warto poszukać wiedzy w książkach wydawnictwa Harmonia. Ofertę tego wydawnictwa znajdziesz w naszym sklepie między innymi w kategoriach: pomoce edukacyjne – szkoła, motoryka mała i duża, wydawnictwo Harmonia, percepcja słuchowa oraz fleksja.

W sklepie Juniora.pl dostarczamy kompleksowe pomoce edukacyjne potrzebne w terapii Metodą Krakowską. W razie trudności w znalezieniu niezbędnych materiałów zachęcamy do kontaktu z naszymi sprzedawcami.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „RZUĆ OKIEM NA LITERY A, O, U, Ó, E, I, Y”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Odwiedź nas na Facebooku!
UDOSTĘPNIJ KOSZYK