Nazwa produktu:

RZECZOWNIKI DO JEDZENIA I PICIA

Cena:

50,34 

Na stanie

AC083

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Rzeczowniki Do Jedzenia i Do Picia

Pomoc otwierająca nową serię. Znajdziecie w niej zdjęcia posiłków oraz napoi wraz z podpisami do czytania globalnego. Zamiast obrazków, które często są symboliczne, wykorzystaliśmy zdjęcia prawdziwych produktów.

Podpisy są napisane białą czcionką na czarnym tle aby ułatwić dziecku rozpoznawanie tekstu.

Zamiast obrazków, które często są symboliczne, wykorzystaliśmy zdjęcia prawdziwych produktów.


Produkt Rzeczowniki do jedzenia i do picia wydawany jest przez Wydawnictwo Metody Krakowskiej. Wszystkie pomoce logopedyczne oferowane przez niniejszą placówkę stanowią istotną część oferowanego przez sklep Juniora.pl asortymentu, gdyż naszym celem od samego początku jest dostarczanie komplementarnego wyposażenia potrzebnego do pracy wg Metod Krakowskiej®. Jeśli masz problem z odnalezieniem wszystkich artykułów, gorąco zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami.

Metoda Krakowska® w ostatnich latach jest skutecznie wykorzystywana w terapii dzieci z objawami ze spektrum autyzmu, dysleksji czy alalii. Przede wszystkim polega ona na Symultaniczno-Sekwencyjnej Nauce Czytania® autorstwa prof. Jagody Cieszyńskiej. Procesowi terapii towarzyszy wiele innych ćwiczeń funkcji poznawczych u dzieci. Pomoce proponowane przez Wydawnictwo Metody Krakowskiej udostępniamy w naszym sklepie między innymi w kategoriach: logiczne myślenie, programowanie języka, historyjki obrazkowe, nauka czytania oraz percepcja. Centrum diagnostyczne Metody Krakowskiej® systematycznie organizuje także rozmaite kursy i szkolenia w odpowiedzi na potrzeby rodziców oraz terapeutów.


Opinie

  1. Emilia

    Atutem jest dużo kart ze zdjęciami rzeczywistych produktów. Kolejną zaletą jest dostępny program słuchowy, z którego można skorzystać za pomocą praktycznie każdego urządzenia, bo jest w formacie mp3. Idealna pomoc na początku terapii, bez względu na wiek dziecka.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

RZECZOWNIKI DO JEDZENIA I PICIA - 20902

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
Aktualności

Wakacje!

Od 7 do 11 sierpnia mamy urlop.

Zamówienia złożone do
godz. 10.00 4 sierpnia
wysyłamy normalnie, a późniejsze
po 11 sierpnia
.

* W tym okresie można składać zamówienia. Informacja dotyczy czasu wysyłki.

RZECZOWNIKI DO JEDZENIA I PICIA - 34740
UDOSTĘPNIJ KOSZYK