Nazwa produktu:

RYSOWANIE ZMAZYWANIE-ZWIERZĄTKA

Cena:

20,45 

Na stanie

PL044

48 godz.

Uwaga, urlop 8-12 sierpnia 🌤️🏖️

Zamówienia złożone po 5 sierpnia godz. 12:00 będziemy mogli wysłać po 15 sierpnia

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Rysowanie zmazywanie zwierzątka to zabawka edukacyjna oraz pomoc do ćwiczenia grafomotoryki, spostrzegawczości i zręczności.

Zawartość pudełka to:
– 28 plansz na 14 tablicach,
– pisak z końcówką do ścierania,
– instrukcja.

W sklepie internetowym Juniora.pl udostępniamy produkty firmy Alexander, które wykorzystuje się w terapii rozwoju dzieci. Firma już od lat opracowuje ciekawe zabawki oraz pomoce edukacyjne. W czasach popularyzowania wysoko rozwiniętych multimediów niezwykle istotne jest cykliczne opracowywanie rozwiązań zapewniających rozsądną i rozwijającą rozrywkę dla całych rodzin. Oferta tego rodzaju wyjątkowo dobrze wpisuje się w idee promowane przez założycieli Metody Krakowskiej®, dlatego właśnie oferujemy go w naszym sklepie online. Do popularnych i szczególnie polecanych produktów należą m.in.: Opowiem Ci mamo, Puzzle magnetyczne, Czego brakuje?, Ale pary misz, masz oraz Dni tygodnia. W sklepie Juniora produkty marki Alexander znajdziesz w kategoriach: ćwiczenia pamięci, grafomotoryka, logiczne myślenie, percepcja wzrokowa oraz historyjki obrazkowe.

Ideą naszego sklepu jest dostarczanie systemowych zestawów dydaktycznych potrzebnych w prowadzeniu terapii według Metody Krakowskiej®. Dlatego oferowane artykuły posegregowaliśmy w tematycznych kategoriach, aby ułatwić Państwu poszukiwanie kompletu, który jest potrzebny w obecnej fazie terapii. Jeśli mimo wszystko mają Państwo problemy z wyszukaniem odpowiednich zestawów, gorąco zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Odwiedź nas na Facebooku!