Nazwa produktu:

Rysowanie Zmazywanie-Zwierzątka

Cena:

22,00 

Na stanie

PL044

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Rysowanie zmazywanie zwierzątka to zabawka edukacyjna oraz pomoc do ćwiczenia grafomotoryki, spostrzegawczości i zręczności.

Zawartość pudełka to:
– 28 plansz na 14 tablicach,
– pisak z końcówką do ścierania,
– instrukcja.

W sklepie internetowym Juniora.pl udostępniamy produkty firmy Alexander, które wykorzystuje się w terapii rozwoju dzieci. Firma już od lat opracowuje ciekawe zabawki oraz pomoce edukacyjne. W czasach popularyzowania wysoko rozwiniętych multimediów niezwykle istotne jest cykliczne opracowywanie rozwiązań zapewniających rozsądną i rozwijającą rozrywkę dla całych rodzin. Oferta tego rodzaju wyjątkowo dobrze wpisuje się w idee promowane przez założycieli Metody Krakowskiej®, dlatego właśnie oferujemy go w naszym sklepie online. Do popularnych i szczególnie polecanych produktów należą m.in.: Opowiem Ci mamo, Puzzle magnetyczne, Czego brakuje?, Ale pary misz, masz oraz Dni tygodnia. W sklepie Juniora produkty marki Alexander znajdziesz w kategoriach: ćwiczenia pamięci, grafomotoryka, logiczne myślenie, percepcja wzrokowa oraz historyjki obrazkowe.

Ideą naszego sklepu jest dostarczanie systemowych zestawów dydaktycznych potrzebnych w prowadzeniu terapii według Metody Krakowskiej®. Dlatego oferowane artykuły posegregowaliśmy w tematycznych kategoriach, aby ułatwić Państwu poszukiwanie kompletu, który jest potrzebny w obecnej fazie terapii. Jeśli mimo wszystko mają Państwo problemy z wyszukaniem odpowiednich zestawów, gorąco zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Rysowanie Zmazywanie-Zwierzątka - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK