Nazwa produktu:

RYSOWANIE ZMAZYWANIE DLA CHŁOPCÓW

Cena:

20,45 

Na stanie

PL043

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Rysowanie zmazywanie dla chłopców to zabawka edukacyjna oraz pomoc do ćwiczenia grafomotoryki, spostrzegawczości i zręczności.

Zawartość pudełka to:
– 28 plansz na 14 tablicach,
– pisak z końcówką do ścierania,
– instrukcja.

W sklepie Juniora prezentujemy artykuły marki Alexander, które mają zastosowanie w terapii rozwoju dzieci i dorosłych. Firma już od dekad opracowuje przeróżne ćwiczenia oraz artykuły dydaktyczne. W czasach dominacji wysoko rozwiniętych rozrywek multimedialnych niezwykle istotne jest cykliczne dostarczanie rozwiązań zapewniających mądrą i rozwijającą rozrywkę dla rodzin z dziećmi. Asortyment tego rodzaju wyjątkowo dobrze wpisuje się w zasady promowane przez autorów Metody Krakowskiej®, dlatego właśnie udostępniamy go w naszym katalogu. Do popularnych i sprawdzonych artykułów należą m.in.: Pamięć 3d, Puzzle magnetyczne, Obserwujesz i znajdujesz, Ale pary misz, masz oraz Dni tygodnia. W sklepie Juniora produkty marki Alexander znajdziesz w kategoriach: pomoce dydaktyczne przedszkole, nauka czytania, logiczne myślenie – kategoryzacje, układanki lewopółkulowe oraz programowanie języka.

Ideą naszego sklepu jest zapewnianie wszechstronnych artykułów dydaktycznych koniecznych w pracy terapii Metodą Krakowską®. Dlatego liczne pozycje posortowaliśmy w tematycznych kategoriach, tak by ułatwić poszukiwanie asortymentu, który jest potrzebny w obecnej fazie terapii. Jeśli mają Państwo kłopoty z zapewnieniem odpowiednich pomocy, serdecznie zachęcamy do kontaktu.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

RYSOWANIE ZMAZYWANIE DLA CHŁOPCÓW - 20902

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
Aktualności

Wakacje!

Od 7 do 11 sierpnia mamy urlop.

Zamówienia złożone do
godz. 10.00 4 sierpnia
wysyłamy normalnie, a późniejsze
po 11 sierpnia
.

* W tym okresie można składać zamówienia. Informacja dotyczy czasu wysyłki.

RYSOWANIE ZMAZYWANIE DLA CHŁOPCÓW - 34740
UDOSTĘPNIJ KOSZYK