Nazwa produktu:

RYSOWANIE ZMAZYWANIE DLA CHŁOPCÓW

Cena:

20,45 

Na stanie

PL043

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Rysowanie zmazywanie dla chłopców to zabawka edukacyjna oraz pomoc do ćwiczenia grafomotoryki, spostrzegawczości i zręczności.

Zawartość pudełka to:
– 28 plansz na 14 tablicach,
– pisak z końcówką do ścierania,
– instrukcja.

W sklepie Juniora prezentujemy artykuły marki Alexander, które mają zastosowanie w terapii rozwoju dzieci i dorosłych. Firma już od dekad opracowuje przeróżne ćwiczenia oraz artykuły dydaktyczne. W czasach dominacji wysoko rozwiniętych rozrywek multimedialnych niezwykle istotne jest cykliczne dostarczanie rozwiązań zapewniających mądrą i rozwijającą rozrywkę dla rodzin z dziećmi. Asortyment tego rodzaju wyjątkowo dobrze wpisuje się w zasady promowane przez autorów Metody Krakowskiej®, dlatego właśnie udostępniamy go w naszym katalogu. Do popularnych i sprawdzonych artykułów należą m.in.: Pamięć 3d, Puzzle magnetyczne, Obserwujesz i znajdujesz, Ale pary misz, masz oraz Dni tygodnia. W sklepie Juniora produkty marki Alexander znajdziesz w kategoriach: pomoce dydaktyczne przedszkole, nauka czytania, logiczne myślenie – kategoryzacje, układanki lewopółkulowe oraz programowanie języka.

Ideą naszego sklepu jest zapewnianie wszechstronnych artykułów dydaktycznych koniecznych w pracy terapii Metodą Krakowską®. Dlatego liczne pozycje posortowaliśmy w tematycznych kategoriach, tak by ułatwić poszukiwanie asortymentu, który jest potrzebny w obecnej fazie terapii. Jeśli mają Państwo kłopoty z zapewnieniem odpowiednich pomocy, serdecznie zachęcamy do kontaktu.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „RYSOWANIE ZMAZYWANIE DLA CHŁOPCÓW”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

RYSOWANIE ZMAZYWANIE DLA CHŁOPCÓW - 20902

Więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
UDOSTĘPNIJ KOSZYK