Nazwa produktu:

Rysowanie Zmazywanie Dla Chłopców

Cena:

22,00 

Na stanie

PL043

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Rysowanie zmazywanie dla chłopców to zabawka edukacyjna oraz pomoc do ćwiczenia grafomotoryki, spostrzegawczości i zręczności.

Zawartość pudełka to:
– 28 plansz na 14 tablicach,
– pisak z końcówką do ścierania,
– instrukcja.

W sklepie Juniora prezentujemy artykuły marki Alexander, które mają zastosowanie w terapii rozwoju dzieci i dorosłych. Firma już od dekad opracowuje przeróżne ćwiczenia oraz artykuły dydaktyczne. W czasach dominacji wysoko rozwiniętych rozrywek multimedialnych niezwykle istotne jest cykliczne dostarczanie rozwiązań zapewniających mądrą i rozwijającą rozrywkę dla rodzin z dziećmi. Asortyment tego rodzaju wyjątkowo dobrze wpisuje się w zasady promowane przez autorów Metody Krakowskiej®, dlatego właśnie udostępniamy go w naszym katalogu. Do popularnych i sprawdzonych artykułów należą m.in.: Pamięć 3d, Puzzle magnetyczne, Obserwujesz i znajdujesz, Ale pary misz, masz oraz Dni tygodnia. W sklepie Juniora produkty marki Alexander znajdziesz w kategoriach: pomoce dydaktyczne przedszkole, nauka czytania, logiczne myślenie – kategoryzacje, układanki lewopółkulowe oraz programowanie języka.

Ideą naszego sklepu jest zapewnianie wszechstronnych artykułów dydaktycznych koniecznych w pracy terapii Metodą Krakowską®. Dlatego liczne pozycje posortowaliśmy w tematycznych kategoriach, tak by ułatwić poszukiwanie asortymentu, który jest potrzebny w obecnej fazie terapii. Jeśli mają Państwo kłopoty z zapewnieniem odpowiednich pomocy, serdecznie zachęcamy do kontaktu.

Rysowanie Zmazywanie Dla Chłopców - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK