Nazwa produktu:

Rymowanki

Cena:

25,00 

Na stanie

PL048

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Rymowanki to gra edukacyjna dla dzieci i pomoc w terapii, która kształtuje:
– percepcję słuchową,
– umiejętność analizy i syntezy sylabowej wyrazów,
– koordynację wzrokowo-słuchowo-ruchową, umiejętności bardzo ważne w nauce czytania i pisania.

Zadaniem graczy jest szukanie rymów wśród obrazków. Kto znajdzie najwięcej obrazków, które się rymują, ten wygrywa.

Zawartość pudełka:
-72 obrazki
-klepsydra
-instrukcja

W sklepie Juniora prezentujemy produkty marki Alexander, które mogą być przydatne w terapii rozwoju dzieci i dorosłych. Firma już od lat wytwarza ciekawe zabawki oraz pomoce dydaktyczne. W dobie nieustannego popularyzowania wysoko rozwiniętych gier multimedialnych niezwykle ważne jest cykliczne opracowywanie rozwiązań gwarantujących rozsądną i rozwijającą rozrywkę dla całych rodzin. Asortyment tego rodzaju rewelacyjnie wpisuje się w idee promowane przez autorkę Metody Krakowskiej®, z tego powodu oferujemy go w naszym sklepie internetowym. Do znanych i sprawdzonych artykułów należą m.in.: Pamięć 3d, Pisanie i zmazywanie, Czego brakuje?, Ale pary misz, masz oraz Tablice – różnice. W sklepie Juniora produkty marki Alexander znajdziesz w kategoriach: ćwiczenia pamięci, nauka czytania, kategoryzacje, percepcja oraz afazja.

Priorytetem sklepu Juniora.pl jest zapewnianie komplementarnych pomocy terapeutycznych wymaganych w prowadzeniu terapii według Metody Krakowskiej®. Dlatego rozliczne pomoce posegregowaliśmy w tematycznych działach, aby ułatwić Państwu poszukiwanie kompletu, który jest potrzebny w obecnej fazie terapii. Jeśli mimo wszystko mają Państwo problemy z odszukaniem odpowiednich artykułów, serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Rymowanki - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK