Rybki do Kąpieli 3 szt

Cena:

26,40 

Na stanie

NE384

1-3 dni

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Rybki do Kąpieli 3 szt

Zapraszamy do odkrywania radości kąpieli z trzema kolorowymi rybkami marki Tullo! Te urocze rybki sprawią, że każda kąpiel stanie się wyjątkowym przeżyciem pełnym zabawy i śmiechu. Dzięki specjalnemu projektowi bez dziurek, rybki nie pobierają wody, co zapobiega zaleganiu wody wewnątrz zabawki i namnażaniu się pleśni i bakterii. Maluchy mają kontakt tylko z ich zewnętrzną warstwą, co gwarantuje większą higienę.

Idealny rozmiar rybek (6,5 cm), pozwala na łatwe chwytanie i manipulację przez małe rączki dziecka. Wykonane w Polsce z najwyższej jakości atestowanych surowców, które nie zawierają BPA, ftalanów ani metali ciężkich. Są łatwe do czyszczenia: wystarczy woda z mydłem. Przed pierwszym użyciem produkt należy umyć w ciepłej wodzie z użyciem mydła i sprawdzić jego jakość.

Kolorowe Rybki do Kąpieli Tullo to doskonały wybór dla każdego rodzica, który chce uczynić kąpiel swojego dziecka jeszcze bardziej atrakcyjną i bezpieczną. Idealnie nadają się na prezent, który zapewni maluchom mnóstwo radości i wspomaga rozwój ich umiejętności motorycznych. Wybierz jakość i bezpieczeństwo z marką Tullo!

Wiek: 0m+

Zawartość zestawu: 3 kolorowe rybki
Wymiary: 6,5 cm
Deklaracja zgodności: CE

Rybki do Kąpieli 3 szt - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK