Nazwa produktu:

ROZWIJANIE KOMUNIKACJI

Cena:

39,00 

Na stanie

HA239

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

ROZWIJANIE KOMUNIKACJI

to karty pracy, które powstały z myślą o uczniach mających problemy z komunikowaniem się.
Proponowane zadania rozwijają kompetencje społeczne, uczą prawidłowych relacji oraz interakcji z innymi. Uczeń może lepiej pokonywać komunikacyjne bariery, zdobywając przy tym narzędzia do sprawniejszego porozumiewania się.

Dzięki temu może on nabyć szereg umiejętności niezbędnych w codziennym funkcjonowaniu. Publikacja zawiera zbiór ćwiczeń do wykonania. Dziecko na kolejnych kartach pracy uczy się nazywać emocje, mówić o sobie, o opowiadaniach, które słyszało, poznaje bariery komunikacyjne i sposoby ich pokonywania, zaznajamia się z różnymi sposobami komunikowania się.

Zadania uwzględniają specyfikę pracy z osobami porozumiewającymi się pozawerbalnie i są zróżnicowane pod względem stopnia trudności. Umożliwia to dostosowanie pracy do indywidualnych możliwości danego ucznia. Część z zadań po rozwiązaniu może posłużyć uczniowi jako karty do porozumiewania się z otoczeniem.

83 karty w bloku A4

Produkt ROZWIJANIE KOMUNIKACJI dostarcza wydawnictwo Harmonia.
W naszym sklepie internetowym skompletowaliśmy mnóstwo przeróżnych pomocy logopedycznych polskiego Wydawnictwa Harmonia. Zestawy te są dedykowane każdemu, kto na co dzień jest zaangażowany we wspomaganie rozwoju dzieci.

Marka funkcjonuje na krajowym rynku wydawniczym już niemal trzy dekady. Grupa Wydawnicza Harmonia to też znane wydawnictwo naukowe oferujące liczne wyczerpujące temat opracowania dotyczące pracy terapeutycznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez światowej sławy specjalistów takich jak Carol Stock Kranowitz, Kate Wilde czy Temple Grandin. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Małgorzata Barańska, Ewa Pisula, Małgorzata Podleśna, Agnieszka Borowska-Kociemba oraz Barbara Zakrzewska. Jeżeli potrzebujesz profesjonalnych informacji z obszaru nowoczesnych trendów w terapii dziecięcej, warto poszukać wiedzy w książkach wydawnictwa Harmonia. Ofertę tego wydawnictwa znajdziesz w sklepie internetowym Juniora.pl między innymi w kategoriach: pomoce edukacyjne – szkoła, motoryka mała i duża, emocje i relacje społeczne, grafomotoryka oraz fleksja.

W sklepie Juniora.pl oferujemy kompleksowe zestawy niezbędne w terapii Metodą Krakowską. W razie kłopotów w odnalezieniu niezbędnych materiałów zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „ROZWIJANIE KOMUNIKACJI”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

ROZWIJANIE KOMUNIKACJI - 20902

Więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
UDOSTĘPNIJ KOSZYK