Nazwa produktu:

ROZUMIENIE SYTUACJI

Cena:

42,44 

Na stanie

AC064

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Rozumienie Sytuacji

to zestaw edukacyjny i terapeutyczny dla dzieci, który ma na celu stymulację konkretnego myślenia sytuacyjnego. Składa się on z 19 obrazków, które przedstawiają sceny, w których dziecko się kiedyś znalazło albo miało możliwość ich zaobserwowania, jak np. dokarmianie ptaków. Dziecko musi się odnieść do własnych doświadczeń, aby rozwiązać zadanie, np. dziecko, które było na spacerze podczas deszczu, będzie wiedziało, że dziewczynce na ilustracji brakuje parasola.

Przedstawione sytuacje, zróżnicowane tematycznie, uczą odczytywania oraz wykorzystywania informacji z kontekstu oraz pobudzają do samodzielnego formułowania wniosków.


Zestaw edukacyjny Rozumienie Sytuacji jest dostarczany przez Wydawnictwo Centrum Metody Krakowskiej. Wszystkie zestawy dostarczane przez Centrum Diagnostyczne stanowią fundamentalną część posiadanego przez nasz sklep asortymentu, gdyż naszym celem jest przede wszystkim zapewnianie profesjonalnego wyposażenia niezbędnego do wg Metod Krakowskiej®. Jeśli mają Państwo problem z wyszukaniem wszystkich materiałów dydaktycznych, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi sprzedawcami.

Metoda Krakowska® w ostatnich latach jest skutecznie wykorzystywana w terapii dzieci z objawami autyzmu, zespołu downa czy afazji. W dużej mierze polega ona na Symultaniczno-Sekwencyjnej Nauce Czytania® prof. Cieszyńskiej. Procesowi terapii towarzyszy mnóstwo innych ćwiczeń funkcji poznawczych różnego typu. Specjalistyczne materiały proponowane przez Wydawnictwo Centrum Metody Krakowskiej można znaleźć w naszym sklepie między innymi w kategoriach: analiza i synteza wzrokowa, programowanie języka – rzeczowniki, pomoce logopedyczne, nauka czytania – samogłoski oraz nauka zabawy. Centrum Metody Krakowskiej systematycznie organizuje także najróżniejsze webinary uwzględniające potrzeby rodziców oraz terapeutów.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „ROZUMIENIE SYTUACJI”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Odwiedź nas na Facebooku!
UDOSTĘPNIJ KOSZYK