Nazwa produktu:

Rozpoznaję Cechy – Wielkość

Cena:

29,50 

Na stanie

HA206

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Rozpoznaje Cechy – Wielkość

WIELKOŚĆ. POMOCE TERAPEUTYCZNE DLA DZIECI Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄSeria Rozpoznaję Cechy opracowana została dla dzieci z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim, umiarkowanym, znacznym i głębokim. Może być wykorzystywana przez nauczycieli i terapeutów podczas zajęć w placówkach lub w czasie terapii indywidualnej w domu, a także przez rodziców i bliskich na co dzień opiekujących się tymi dziećmi.

Zaletą publikacji z tej serii jest to, że dorosły wybiera liczbę i rodzaj kartoników, których użyje na zajęciach, dzięki czemu jedną publikację może wykorzystać w pracy z podopiecznymi z różnym poziomem niepełnosprawności intelektualnej: od lekkiej do głębokiej.W prezentowanej teczce znajdują się pomoce pomagające rozwijać u dziecka pojęcie wielkości, a także utrwalające takie wyrazy jak: malutki, mały, średni, duży, wielki, mniejszy, większy, taki sam.

Dodatkowo dziecko, pracując z przedstawionymi materiałami, ćwiczy percepcję wzrokową, koordynację wzrokowo-ruchową, spostrzegawczość, a także rozpoznawanie kolorów oraz podstawowych figur geometrycznych i kształtów.

Produkt Rozpoznaję Cechy WIELKOŚĆ został opracowany przez wydawnictwo Harmonia.
W Juniora.pl zgromadziliśmy sporo pomocy terapeutycznych polskiego Wydawnictwa Harmonia. Pomoce te są przeznaczone dla każdego, kto jest aktywnie zaangażowany we wspomaganie rozwoju najmłodszych.

Firma Harmonia funkcjonuje na rynku wydawniczym już wiele lat. Grupa Wydawnicza Harmonia obejmuje również wydawnictwo naukowe publikujące liczne monografie dotyczące pracy pedagogicznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez znanych specjalistów takich jak Carol Stock Kranowitz, Gavin Raid czy Temple Grandin. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Tomasz Klaman, Alicja Małasiewicz, Małgorzata Podleśna, Katarzyna Szłapa oraz Sławomir Wrzesiński. Jeśli szukasz profesjonalnych informacji z obszaru nowoczesnych trendów w edukacji najmłodszych, warto poszukać wiedzy w książkach wydawnictwa Harmonia. Ofertę niniejszej marki znajdziesz w sklepie Juniora.pl między innymi w kategoriach: pomoce edukacyjne – szkoła, motoryka mała i duża, wydawnictwo Harmonia, percepcja oraz dysleksja.

Dokładamy starań, aby dostarczać kompleksowe pomoce dydaktyczne potrzebne w terapii Metodą Krakowską. W razie trudności w odszukaniu niezbędnych pomocy serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami.

Rozpoznaję Cechy – Wielkość - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
UDOSTĘPNIJ KOSZYK