Nazwa produktu:

Rozpoznaję Cechy – Kształt

Cena:

29,50 

Na stanie

HA208

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

ROZPOZNAJĘ CECHY – KSZTAŁT

to pozycja dla dzieci z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim, umiarkowanym, znacznym i głębokim. Może być wykorzystywana przez nauczycieli i terapeutów podczas zajęć w placówkach lub w czasie terapii indywidualnej w domu, a także przez rodziców i bliskich na co dzień opiekujących się tymi dziećmi. Zaletą publikacji jest to, że dorosły wybiera liczbę i rodzaj kartoników, których użyje na zajęciach, dzięki czemu jedną publikację może wykorzystać w pracy z podopiecznymi z różnym poziomem niepełnosprawności intelektualnej: od lekkiej do głębokiej.W prezentowanej teczce znajdują się pomoce pomagające rozwijać u dziecka pojęcie kształtu oraz ćwiczyć rozróżnianie podstawowych figur geometrycznych: koła, kwadratu, trójkąta i prostokąta. Dodatkowo dziecko, pracując z przedstawionymi materiałami, ćwiczy percepcję wzrokową, koordynację wzrokowo-ruchową, spostrzegawczość i rozpoznawanie kolorów.

Produkt ROZPOZNAJĘ CECHY – Kształt został opracowany przez wydawnictwo Harmonia.
W Juniora.pl skompletowaliśmy mnóstwo przeróżnych materiałów grupy wydawniczej Harmonia. Zestawy te są przeznaczone dla każdego, kto na co dzień jest zaangażowany we wspomaganie rozwoju dzieci w różnym wieku.

Firma Harmonia z powodzeniem funkcjonuje na krajowym rynku wydawniczym już niemal trzy dekady. Grupa Wydawnicza Harmonia to też znane wydawnictwo naukowe oferujące liczne prace naukowe dotyczące pracy terapeutycznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez światowej sławy specjalistów takich jak Tony Attwood, Jason Fogler czy Shannon Green. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Małgorzata Krukowska, Ewa Pisula, Małgorzata Podleśna, Alicja Tanajewska oraz Marta Wiśniewska. Jeżeli potrzebujesz wiarygodnych informacji z zakresu nowoczesnych trendów w logopedii dziecięcej, warto poszukać wiedzy w publikacjach wydawnictwa Harmonia. Asortyment niniejszej marki znajdziesz w naszym sklepie między innymi w działach: pomoce edukacyjne – szkoła, , wydawnictwo Harmonia, percepcja słuchowa oraz fleksja.

W sklepie Juniora.pl oferujemy kompleksowe zestawy niezbędne w terapii Metodą Krakowską. W razie trudności w znalezieniu niezbędnych materiałów serdecznie zachęcamy do kontaktu telefonicznego.

Rozpoznaję Cechy – Kształt - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
UDOSTĘPNIJ KOSZYK