Nazwa produktu:

ROZPOZNAJĘ CECHY – KOLOR

Cena:

27,00 

Na stanie

HA207

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

ROZPOZNAJĘ CECHY – KOLOR

to pozycja dla dzieci z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim, umiarkowanym, znacznym i głębokim.
Może być wykorzystywana przez nauczycieli i terapeutów podczas zajęć w placówkach lub w czasie terapii indywidualnej w domu, a także przez rodziców i bliskich na co dzień opiekujących się tymi dziećmi. Zaletą publikacji jest to, że dorosły wybiera liczbę i rodzaj kartoników, których użyje na zajęciach, dzięki czemu jedną publikację może wykorzystać w pracy z podopiecznymi z różnym poziomem niepełnosprawności intelektualnej: od lekkiej do głębokiej.W prezentowanej teczce znajdują się pomoce pomagające kształtować u dziecka pojęcie koloru oraz ćwiczyć rozróżnianie jedenastu podstawowych barw: czarnej, białej, szarej, niebieskiej, fioletowej, różowej, brązowej, żółtej, pomarańczowej, zielonej i czerwonej. Dodatkowo dziecko ćwiczy percepcję wzrokową, koordynację wzrokowo-ruchową, spostrzegawczość i rozpoznawanie kształtów.

Produkt ROZPOZNAJĘ CECHY – KOLOR dostarcza wydawnictwo Harmonia.
W naszym sklepie skompletowaliśmy sporo przeróżnych pomocy logopedycznych wydawnictwa Harmonia. Produkty te są przeznaczone dla każdego, kto jest zaangażowany we wspomaganie rozwoju dzieci w różnym wieku.

Marka Harmonia z powodzeniem funkcjonuje na krajowym rynku wydawniczym już 30 lat. Grupa Wydawnicza Harmonia to też wydawnictwo naukowe publikujące liczne wyczerpujące temat opracowania dotyczące pracy terapeutycznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez znanych specjalistów takich jak Tony Attwood, Ellen Jack czy Temple Grandin. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Małgorzata Barańska, Arkadiusz Maćkowiak, Ewa Jakacka, Bogumiła Toczyńska i Anna Jarosz-Bilińska. Jeśli poszukujesz profesjonalnych informacji z zakresu nowoczesnych trendów w psychoterapii dzieci, warto poszukać wiedzy w publikacjach wydawnictwa Harmonia. Asortyment niniejszej marki znajdziesz w sklepie internetowym Juniora między innymi w działach: pomoce dydaktyczne przedszkole, , emocje i relacje społeczne, percepcja oraz nauka czytania.

W sklepie Juniora.pl oferujemy kompleksowe zestawy stosowane w terapii Metodą Krakowską. W razie trudności w odnalezieniu niezbędnych zestawów serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszymi sprzedawcami.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „ROZPOZNAJĘ CECHY – KOLOR”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

ROZPOZNAJĘ CECHY – KOLOR - 20902

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
Aktualności

Majówka!

We wtorek 2 maja mamy wolne.

Zamówienia będziemy realizować od 4 maja (czwartek).

ROZPOZNAJĘ CECHY – KOLOR - 34740
UDOSTĘPNIJ KOSZYK