Nazwa produktu:

RODZINA – BARDZO PROSTE CZYTANKI

Cena:

11,50 

Na stanie

HA164

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

RODZINA –  BARDZO PROSTE CZYTANKI

Bardzo proste czytanki to seria książek dla małych dzieci rozwijających się prawidłowo lub starszych dzieci z deficytami, na przykład z autyzmem, a także dla osób starszych, u których nastąpiło znaczne obniżenie sprawności umysłowej będące wynikiem starzenia się lub różnych zaburzeń, na przykład afazji.

Celem tej serii jest ćwiczenie czytania ze zrozumieniem prostych zdań oraz zdobywanie i utrwalanie wiadomości na temat rozmaitych miejsc, zwyczajów i relacji z innymi osobami.

W tej publikacji przedstawiono zagadnienia dotyczące rodziny: tego, kto do niej należy i jakie pełni role, oraz zasad i zwyczajów panujących w życiu rodzinnym.

32 strony A4

Produkt RODZINA. BARDZO PROSTE CZYTANKI dostarcza wydawnictwo Harmonia.
W sklepie internetowym Juniora.pl skompletowaliśmy mnóstwo najrozmaitszych materiałów dydaktycznych grupy wydawniczej Harmonia. Produkty te są dedykowane każdemu, kto na co dzień jest zaangażowany we wspomaganie rozwoju dzieci.

Marka Harmonia funkcjonuje na polskim rynku wydawniczym już wiele lat. Grupa Wydawnicza Harmonia to także znane wydawnictwo naukowe publikujące liczne opracowania dotyczące pracy terapeutycznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez znanych specjalistów takich jak Carol Stock Kranowitz, Ellen Jack czy Temple Grandin. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Anna Lubner-Piskorska, Arkadiusz Maćkowiak, Romana Sprawka, Agnieszka Borowska-Kociemba oraz Sławomir Wrzesiński. Jeśli potrzebujesz rzetelnych informacji z obszaru nowoczesnych trendów w terapii najmłodszych, warto poszukać wiedzy w książkach wydawnictwa Harmonia. Produkty tego wydawnictwa znajdziesz w sklepie internetowym Juniora.pl między innymi w działach: pomoce dydaktyczne przedszkole, motoryka mała i duża, wydawnictwo Harmonia, percepcja wzrokowa oraz dysleksja.

Co bardzo istotne, oferujemy przede wszystkim kompleksowe pomoce dydaktyczne wykorzystywane w terapii Metodą Krakowską. W razie trudności w odszukaniu niezbędnych produktów serdecznie zachęcamy do kontaktu telefonicznego.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „RODZINA – BARDZO PROSTE CZYTANKI”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

RODZINA – BARDZO PROSTE CZYTANKI - 20902

Więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
UDOSTĘPNIJ KOSZYK