Nazwa produktu:

REWALIDACJA W OGÓLNODOSTĘPNEJ SZKOLE PONADPODSTAWOWEJ

Cena:

29,04 

Na stanie

HA277

48 godz.

Uwaga, urlop 8-12 sierpnia 🌤️🏖️

Zamówienia złożone po 5 sierpnia godz. 12:00 będziemy mogli wysłać po 15 sierpnia

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

REWALIDACJA W OGÓLNODOSTĘPNEJ SZKOLE PONADPODSTAWOWEJ

  • Prezentowana publikacja jest kontynuacją książki Rewalidacja w ogólnodostępnej szkole ponadpodstawowej. Program zajęć.
    Karty pracy służą do prowadzenia zajęć rewalidacji z młodzieżą o lekkim stopniu niepełnosprawności i innego rodzaju dysfunkcjach, uczęszczają do szkół ogólnodostępnych.
    Wykorzystując te publikację można pomóc uczniom w rozwoju samodzielności, wyszukiwaniu informacji niezbędnych w codziennym życiu i przekazać im wiedzę potrzebną w dorosłości. Stosowanie proponowanych metod prowadzących do pełnego i wszechstronnego rozwoju uczących się, pomoże tez rozwinąć u nich zainteresowania poznawcze i ukształtować właściwą postawę społeczną.

Autor Agnieszka Kołodziej, Emilia Klimiuk
Liczba stron 68
Oprawa broszurowa

Produkt REWALIDACJA W OGÓLNODOSTĘPNEJ SZKOLE PONADPODSTAWOWEJ został opracowany przez wydawnictwo Harmonia.
W Juniora.pl udostępniamy setki materiałów dydaktycznych Gdańskiego wydawnictwa Harmonia. Produkty te są przeznaczone dla każdego, kto na co dzień jest zaangażowany we wspomaganie rozwoju najmłodszych.

Firma Harmonia skutecznie działa na rynku wydawniczym już niemal trzy dekady. Grupa Wydawnicza Harmonia to też ważne wydawnictwo naukowe dostarczające liczne wyczerpujące temat opracowania dotyczące pracy pedagogicznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez światowej sławy specjalistów takich jak Tony Attwood, Kate Wilde czy Geoff Platt. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Anna Lubner-Piskorska, Arkadiusz Maćkowiak, Kazimierz Słupek, Alicja Tanajewska i Anna Jarosz-Bilińska. Jeżeli potrzebujesz przydatnych informacji z zakresu nowoczesnych trendów w psychoterapii najmłodszych, warto poszukać wiedzy w książkach wydawnictwa Harmonia. Ofertę tego wydawnictwa znajdziesz w sklepie internetowym Juniora między innymi w kategoriach: pomoce dydaktyczne przedszkole, , logiczne myślenie, percepcja słuchowa oraz ćwiczenia pamięci.

W naszym sklepie znajdziesz kompleksowe materiały dydaktyczne niezbędne w terapii Metodą Krakowską. W razie problemów w skompletowaniu niezbędnych materiałów serdecznie zachęcamy do kontaktu telefonicznego.

Więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Odwiedź nas na Facebooku!