Rehabilitacja Funkcji Poznawczych

Cena:

61,00 

Na stanie

AI219

1-3 dni

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Rehabilitacja Funkcji Poznawczych

Zbiór ćwiczeń dedykowany jest osobom z nabytym osłabieniem funkcji poznawczych. Zawiera zadania trenujące przede wszystkim procesy uwagi, rożne rodzaje pamięci, ale także funkcje wzrokowo-przestrzenne, gnozję czy funkcje językowe.

Zadania zostały podzielone na trzy zestawy według poziomu trudności. Dzięki temu ta jedna pozycja świetnie nadaje się do pracy z pacjentami o różnych potrzebach i deficytach – znajdzie zastosowanie zarówno w przypadku osób z lekkim osłabieniem sprawności poznawczej, jak i takich, których funkcjonowanie jest istotnie zakłócone przez występujące trudności. Zbiór ten służyć będzie również osobom, które w procesie rehabilitacji osiągają stopniowo coraz lepsze efekty, w skutek czego wskazane jest, by stawiane im wyzwania rosły adekwatnie do wzrostu ich umiejętności.

Pozycja ta może być używana zarówno przez profesjonalistów na oddziałach szpitalnych czy w domach opieki, jak i przez rodziny pacjentów do celów rehabilitacji domowej – wówczas stanowić może uzupełnienie pracy z psychologiem, logopedą czy terapeutą zajęciowym.

O autorze:

Aleksandra Gnacek – psycholog i psychoterapeutka poznawczo-behawioralna, autorka artykułów poświęconych zagadnieniom zdrowia psychicznego, psychoterapii i rehabilitacji procesów poznawczych.

Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w oddziale rehabilitacji neurologicznej oraz w poradni zdrowia psychicznego. Obecnie prowadzi własną praktykę. W gabinecie, oprócz psychoterapii, prowadzi terapię funkcji poznawczych pacjentów po udarach i urazach mózgu oraz z diagnozą chorób neurozwyrodnieniowych.

Autor: Aleksandra Gnacek

Format: A4

ISBN: 978-83-65423-84-9

Zestaw ćwiczeń REHABILITACJA FUKNKCJI POZNAWCZYCH został opracowany przez uznane znane krajowe wydawnictwo WIR specjalizujące się w najróżniejszych artykułach logopedycznych. W naszym katalogu prezentujemy ok. 200 produktów przeznaczonych zarówno dla dziecięcych terapeutów jak i opiekunów osób dorosłych ze schorzeniami różnego typu, np.: demencja, udar mózgu czy choroba Alpersa. Firma WIR dostarcza również naukową literaturę przeznaczoną dla nauczycieli i terapeutów. Pomoce dydaktyczne z asortymentu w/w wydawnictwa znajdą Państwo w naszym sklepie online w różnych kategoriach, takich jak: historyjki obrazkowe, programowanie języka, motoryka mała i duża, poprawna wymowa, pomoce edukacyjne – szkoła oraz dysleksja. Pedagodzy oraz terapeuci z wydawnictwa WIR regularnie organizują także różnego typu szkolenia i webinary dedykowane zagadnieniom z obszaru zaburzeń rozwoju. Artykuły dydaktyczne WIR dobrze sprawdzają się w różnych obszarach pracy logopedycznej Metodą Krakowską®. Do znanych kolekcji wydawnictwa należą między innymi: Matematyka krok po kroku, Gimnastyka umysłowa, Zwierz się zwierza, 20-minutówki logopedyczne oraz Godzina wychowawcza jak malowana.

Rehabilitacja Funkcji Poznawczych - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK