Nazwa produktu:

Rach Ciach – Gra Edukacyjna

Cena:

69,90 

Na stanie

PL088

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Myślisz, że jesteś szybki? Myślisz, że masz dobrą pamięć? Rach – Ciach i przekonasz się czy masz rację!
W tej grze liczy się nie tylko szybkość, ale także dokładność i dobra pamięć. Układanie kolorowych wzorów tylko na pierwszy rzut oka wydaje się proste, ale pod presją czasu i innych graczy będzie nie lada wyzwaniem.

Na czym polega gra Rach Ciach?
Każdy z uczestników zabawy otrzymuje do dyspozycji plastikowy drążek wbity w podstawkę, na której układamy zestaw sześciu kolorowych kul z dziurką. Na środku stołu kładziemy planszę z pionkami, talię kart oraz dzwonek. Na kartach znajdują się przezabawne ilustracji składające się z układu od 3 do 6 kolorów odpowiadających kolorowi kul, które znajdują się w posiadaniu graczy. Zadanie polega na tym, aby po odsłonięciu karty każdy z graczy jak najszybciej ułożył na swoim słupku wskazaną na karcie konfigurację. Ten kto pierwszy wykona zadanie, informuje o tym innych graczy sygnałem dźwiękowym uzyskanym poprzez uderzenie w dzwonek. Osoba, której się to uda, przesuwa swój pionek na planszy. Cała zabawa tkwi w tym, że odczytanie kolorów na karcie wymaga spostrzegawczości a kształt kulek i tempo rozgrywki prowokuje ich uciekanie.

Gra świetnie przyda się również przy pracy terapeutycznej.

ZESTAW ZAWIERA:

– Plansza do gry,
– Pionki 4 szt,
– Czerwone kostki 4 szt,
– Fioletowe kostki 4 szt,
– Czarne kostki 4 szt, Zielone kostki 4 szt,
– Niebieskie kostki 4 szt,
– Żółte kostki 4 szt,
– Karty 55 szt,
– Podstawki 4 szt,
– Rurki 4 szt,
– Dzwonek 1 szt,
– Instrukcja.

W sklepie internetowym Juniora.pl oferujemy produkty polskiego producenta Alexander, które są wykorzystywane w terapii rozwoju dzieci i dorosłych. Firma już od lat opracowuje przeróżne zabawki oraz artykuły dydaktyczne. W czasach nieustannego popularyzowania wysoko rozwiniętych multimediów niezwykle ważne jest regularne produkowanie rozwiązań gwarantujących rozsądną i rozwijającą rozrywkę dla rodzin z dziećmi. Asortyment tego typu rewelacyjnie wpisuje się w założenia promowane przez autorów Metody Krakowskiej®, dlatego właśnie oferujemy go w naszym sklepie. Do znanych i polecanych zestawów należą między innymi: Opowiem Ci mamo, Family, Obserwujesz i znajdujesz, Nawlekaj nie czekaj oraz Orientuj się. W sklepie Juniora produkty marki Alexander znajdziesz w kategoriach: ćwiczenia pamięci, motoryka mała i duża, logiczne myślenie – kategoryzacje, percepcja oraz afazja.

Ideą naszego sklepu online jest zapewnianie kompleksowych materiałów dydaktycznych niezbędnych w prowadzeniu terapii Metodą Krakowską®. Dlatego rozliczne pomoce zamieściliśmy w odpowiednich kategoriach, tak by ułatwić Państwu wyszukanie asortymentu, który jest potrzebny do kontynuowania terapii. Jeśli mają Państwo kłopoty ze zorganizowaniem odpowiednich zestawów, serdecznie zachęcamy do kontaktu poprzez profil na FB.

Rach Ciach – Gra Edukacyjna - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK