Nazwa produktu:

PUZZLE-PRZECIWIEŃSTWA

Cena:

25,00 

Na stanie

PL073

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Puzzle Przeciwieństwa to doskonały sposób na wytłumaczenie dziecku znaczenia przeciwieństw.


Zabawa polega na zestawieniu ze sobą puzzli o przeciwstawnych znaczeniach.

Zawartość
48 puzzli

W sklepie Juniora udostępniamy produkty marki Alexander, które przydają się w terapii rozwoju dzieci i dorosłych. Firma już od wielu lat projektuje ciekawe ćwiczenia oraz gry edukacyjne. W czasach dominacji wysoko rozwiniętych rozrywek multimedialnych niezwykle ważne jest regularne produkowanie rozwiązań gwarantujących mądrą i rozwijającą rozrywkę dla rodzin z dziećmi. Oferta tego rodzaju rewelacyjnie wpisuje się w założenia promowane przez autorów Metody Krakowskiej®, dlatego właśnie udostępniamy go w naszym sklepie internetowym. Do znanych i polecanych artykułów należą między innymi: Opowiem Ci mamo, Family, Opowieści dziwnej treści, Nawlekaj nie czekaj oraz Dni tygodnia. W sklepie Juniora produkty marki Alexander znajdziesz w kategoriach: matematyka dla dzieci, nauka czytania, kategoryzacje, percepcja oraz programowanie języka.

Priorytetem naszego zespołu jest dostarczanie komplementarnych materiałów logopedycznych niezbędnych w wdrażaniu terapii według Metody Krakowskiej®. Dlatego rozliczne zestawy posegregowaliśmy w tematycznych kategoriach, aby ułatwić poszukiwanie asortymentu, który jest potrzebny do rozpoczęcia i kontynuowania terapii. Jeśli mimo to, pojawiają się problemy z zapewnieniem odpowiednich narzędzi, serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

PUZZLE-PRZECIWIEŃSTWA - 20902

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
Aktualności

Wakacje!

Od 7 do 11 sierpnia mamy urlop.

Zamówienia złożone do
godz. 10.00 4 sierpnia
wysyłamy normalnie, a późniejsze
po 11 sierpnia
.

* W tym okresie można składać zamówienia. Informacja dotyczy czasu wysyłki.

PUZZLE-PRZECIWIEŃSTWA - 34740
UDOSTĘPNIJ KOSZYK