Nazwa produktu:

Puzzle-Przeciwieństwa

Cena:

26,00 

Na stanie

PL073

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Puzzle Przeciwieństwa to doskonały sposób na wytłumaczenie dziecku znaczenia przeciwieństw.


Zabawa polega na zestawieniu ze sobą puzzli o przeciwstawnych znaczeniach.

Zawartość
48 puzzli

W sklepie Juniora udostępniamy produkty marki Alexander, które przydają się w terapii rozwoju dzieci i dorosłych. Firma już od wielu lat projektuje ciekawe ćwiczenia oraz gry edukacyjne. W czasach dominacji wysoko rozwiniętych rozrywek multimedialnych niezwykle ważne jest regularne produkowanie rozwiązań gwarantujących mądrą i rozwijającą rozrywkę dla rodzin z dziećmi. Oferta tego rodzaju rewelacyjnie wpisuje się w założenia promowane przez autorów Metody Krakowskiej®, dlatego właśnie udostępniamy go w naszym sklepie internetowym. Do znanych i polecanych artykułów należą między innymi: Opowiem Ci mamo, Family, Opowieści dziwnej treści, Nawlekaj nie czekaj oraz Dni tygodnia. W sklepie Juniora produkty marki Alexander znajdziesz w kategoriach: matematyka dla dzieci, nauka czytania, kategoryzacje, percepcja oraz programowanie języka.

Priorytetem naszego zespołu jest dostarczanie komplementarnych materiałów logopedycznych niezbędnych w wdrażaniu terapii według Metody Krakowskiej®. Dlatego rozliczne zestawy posegregowaliśmy w tematycznych kategoriach, aby ułatwić poszukiwanie asortymentu, który jest potrzebny do rozpoczęcia i kontynuowania terapii. Jeśli mimo to, pojawiają się problemy z zapewnieniem odpowiednich narzędzi, serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Puzzle-Przeciwieństwa - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK