Puzzle Magnetyczne-Na Ulicy

Cena:

34,65 

Brak w magazynie

PL056

1-3 dni

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Na ulicy to puzzle magnetyczne, które są świetnym treningiem wyobraźni, cierpliwości oraz percepcji wzrokowej dziecka.
Zadaniem dziecka jest ułożenie na planszy z tłem poszczególnych obrazków tak, aby za każdym razem tworzyły inną wymyśloną scenkę.

Gra składa się z:
-kolorowej planszy
-8 kart wzorów
-22 elementów z warstwą magnetyczną na odwrocie.
Elementy z warstwą magnetyczną to obrazki związane tematycznie z życiem w mieście.

Wymiary opakowania: 26 x 19 x 4 cm


W sklepie Juniora udostępniamy artykuły polskiego producenta Alexander, które są wykorzystywane w terapii rozwoju dzieci. Firma już od dziesięcioleci wytwarza pomysłowe zabawki oraz akcesoria terapeutyczne. W dobie dominacji wysoko rozwiniętych rozrywek multimedialnych niezwykle ważne jest regularne produkowanie rozwiązań zapewniających mądrą i rozwijającą rozrywkę dla dzieci i dorosłych. Oferta tego typu bardzo dobrze wpisuje się w idee promowane przez autorów Metody Krakowskiej®, dlatego udostępniamy go w naszym sklepie internetowym. Do popularnych i szczególnie polecanych artykułów należą m.in.: Opowiem Ci mamo, Puzzle magnetyczne, Czego brakuje?, Nawlekaj nie czekaj oraz Pamięć słowa. W sklepie Juniora produkty marki Alexander znajdziesz w kategoriach: pomoce dydaktyczne przedszkole, grafomotoryka, poprawna wymowa, układanki lewopółkulowe oraz emocje i relacje społeczne.

Misją naszego zespołu jest oferowanie wszechstronnych zestawów dydaktycznych niezbędnych w prowadzeniu terapii Metodą Krakowską®. Dlatego rozliczne pomoce zamieściliśmy w różnych działach, tak by ułatwić odnalezienie asortymentu, który jest potrzebny w obecnej fazie terapii. Jeśli mimo wszystko mają Państwo problemy z zapewnieniem odpowiednich pomocy, gorąco zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Puzzle Magnetyczne-Na Ulicy - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK