Nazwa produktu:

Puzzle Magnetyczne-Na Ulicy

Cena:

34,65 

Brak w magazynie

PL056

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Na ulicy to puzzle magnetyczne, które są świetnym treningiem wyobraźni, cierpliwości oraz percepcji wzrokowej dziecka.
Zadaniem dziecka jest ułożenie na planszy z tłem poszczególnych obrazków tak, aby za każdym razem tworzyły inną wymyśloną scenkę.

Gra składa się z:
-kolorowej planszy
-8 kart wzorów
-22 elementów z warstwą magnetyczną na odwrocie.
Elementy z warstwą magnetyczną to obrazki związane tematycznie z życiem w mieście.

Wymiary opakowania: 26 x 19 x 4 cm


W sklepie Juniora udostępniamy artykuły polskiego producenta Alexander, które są wykorzystywane w terapii rozwoju dzieci. Firma już od dziesięcioleci wytwarza pomysłowe zabawki oraz akcesoria terapeutyczne. W dobie dominacji wysoko rozwiniętych rozrywek multimedialnych niezwykle ważne jest regularne produkowanie rozwiązań zapewniających mądrą i rozwijającą rozrywkę dla dzieci i dorosłych. Oferta tego typu bardzo dobrze wpisuje się w idee promowane przez autorów Metody Krakowskiej®, dlatego udostępniamy go w naszym sklepie internetowym. Do popularnych i szczególnie polecanych artykułów należą m.in.: Opowiem Ci mamo, Puzzle magnetyczne, Czego brakuje?, Nawlekaj nie czekaj oraz Pamięć słowa. W sklepie Juniora produkty marki Alexander znajdziesz w kategoriach: pomoce dydaktyczne przedszkole, grafomotoryka, poprawna wymowa, układanki lewopółkulowe oraz emocje i relacje społeczne.

Misją naszego zespołu jest oferowanie wszechstronnych zestawów dydaktycznych niezbędnych w prowadzeniu terapii Metodą Krakowską®. Dlatego rozliczne pomoce zamieściliśmy w różnych działach, tak by ułatwić odnalezienie asortymentu, który jest potrzebny w obecnej fazie terapii. Jeśli mimo wszystko mają Państwo problemy z zapewnieniem odpowiednich pomocy, gorąco zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Puzzle Magnetyczne-Na Ulicy - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
UDOSTĘPNIJ KOSZYK