Puzzle Magnetyczne-Farma

Cena:

34,65 

Na stanie

PL027

1-3 dni

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Puzzle magnetyczne Farma to gra edukacyjna dla dzieci, która doskonale rozwija wyobraźnię i uczy cierpliwości. W ramach terapii może być wykorzystana do ćwiczeń percepcji wzrokowej. Dziecko może układać elementy tworząc różne wymyślone przez siebie scenki z życia na farmie lub odtwarzać wzory przedstawione na kartach.

Zestaw składa się z:

  • 10 kart wzorów
  • 24 elementów z warstwą magnetyczną na odwrocie
  • tablica
  • pisak suchościeralny


Elementy można umieszczać na stojącej pod kątem planszy, nie będą się zsuwać dzięki zastosowanym magnesom.

W sklepie internetowym Juniora.pl udostępniamy artykuły marki Alexander z Gdańska, które mają zastosowanie w terapii rozwoju dzieci i dorosłych. Firma już od dziesięcioleci wytwarza przeróżne ćwiczenia oraz pomoce szkoleniowe. W dobie nieustannego popularyzowania wysoko rozwiniętych multimediów niezwykle istotne jest regularne opracowywanie rozwiązań gwarantujących mądrą i rozwijającą rozrywkę dla rodziców i dzieci. Oferta tego rodzaju doskonale wpisuje się w idee promowane przez autorkę Metody Krakowskiej®, dlatego oferujemy go w naszym katalogu. Do znanych i szczególnie polecanych zestawów należą m.in.: Łubudu, Family, Obserwujesz i znajdujesz, Ale pary misz, masz oraz Orientuj się. W sklepie Juniora produkty marki Alexander znajdziesz w kategoriach: pomoce dydaktyczne przedszkole, motoryka mała i duża, logiczne myślenie – kategoryzacje, układanki lewopółkulowe oraz historyjki obrazkowe.

Ideą zespołu Juniora.pl jest oferowanie kompleksowych zestawów dydaktycznych potrzebnych w pracy terapii wg Metody Krakowskiej®. Dlatego oferowane pozycje zamieściliśmy w tematycznych działach, aby ułatwić Państwu poszukiwanie asortymentu, który jest potrzebny do kontynuowania terapii. Jeśli mimo wszystko mają Państwo problemy z odszukaniem odpowiednich narzędzi, gorąco zachęcamy do kontaktu poprzez profil na FB.

Puzzle Magnetyczne-Farma - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK