Nazwa produktu:

PUZZLE MAGNETYCZNE-FARMA

Cena:

34,65 

Na stanie

PL027

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Puzzle magnetyczne Farma to gra edukacyjna dla dzieci, która doskonale rozwija wyobraźnię i uczy cierpliwości. W ramach terapii może być wykorzystana do ćwiczeń percepcji wzrokowej. Dziecko może układać elementy tworząc różne wymyślone przez siebie scenki z życia na farmie lub odtwarzać wzory przedstawione na kartach.

Zestaw składa się z:
-kolorowej planszy
– 8 kart wzorów
-24 elementów z warstwą magnetyczną na odwrocie.
Elementy można umieszczać na stojącej pod kątem planszy, nie będą się zsuwać dzięki zastosowanym magnesom.

W sklepie internetowym Juniora.pl udostępniamy artykuły marki Alexander z Gdańska, które mają zastosowanie w terapii rozwoju dzieci i dorosłych. Firma już od dziesięcioleci wytwarza przeróżne ćwiczenia oraz pomoce szkoleniowe. W dobie nieustannego popularyzowania wysoko rozwiniętych multimediów niezwykle istotne jest regularne opracowywanie rozwiązań gwarantujących mądrą i rozwijającą rozrywkę dla rodziców i dzieci. Oferta tego rodzaju doskonale wpisuje się w idee promowane przez autorkę Metody Krakowskiej®, dlatego oferujemy go w naszym katalogu. Do znanych i szczególnie polecanych zestawów należą m.in.: Łubudu, Family, Obserwujesz i znajdujesz, Ale pary misz, masz oraz Orientuj się. W sklepie Juniora produkty marki Alexander znajdziesz w kategoriach: pomoce dydaktyczne przedszkole, motoryka mała i duża, logiczne myślenie – kategoryzacje, układanki lewopółkulowe oraz historyjki obrazkowe.

Ideą zespołu Juniora.pl jest oferowanie kompleksowych zestawów dydaktycznych potrzebnych w pracy terapii wg Metody Krakowskiej®. Dlatego oferowane pozycje zamieściliśmy w tematycznych działach, aby ułatwić Państwu poszukiwanie asortymentu, który jest potrzebny do kontynuowania terapii. Jeśli mimo wszystko mają Państwo problemy z odszukaniem odpowiednich narzędzi, gorąco zachęcamy do kontaktu poprzez profil na FB.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

PUZZLE MAGNETYCZNE-FARMA - 20902

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
Aktualności

Wakacje!

Od 7 do 11 sierpnia mamy urlop.

Zamówienia złożone do
godz. 10.00 4 sierpnia
wysyłamy normalnie, a późniejsze
po 11 sierpnia
.

* W tym okresie można składać zamówienia. Informacja dotyczy czasu wysyłki.

PUZZLE MAGNETYCZNE-FARMA - 34740
UDOSTĘPNIJ KOSZYK