Nazwa produktu:

Puzzle-Godziny

Cena:

26,00 

Na stanie

PL070

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Puzzle godziny to świetna pomoc dydaktyczna do nauki odczytywania zegara.

Zadaniem dziecka jest dopasowanie do siebie puzzli z rysunkiem zegara wskazówkowego oraz puzzli prezentujących zegar elektroniczny, wyświetlający te same godziny. Zabawa pobudza logiczne myślenie, ćwiczy percepcję wzrokową i spostrzegawczość.

Zawartość pudełka:

– 48 puzzli
( 24 dwuelementowe tabliczki )

W naszym sklepie internetowym oferujemy artykuły polskiego producenta Alexander, które przydają się w terapii rozwoju dzieci. Firma Alexander już od lat produkuje rozmaite zabawki oraz gry edukacyjne. W czasach popularyzowania wysoko rozwiniętych gier multimedialnych niezwykle istotne jest regularne produkowanie rozwiązań gwarantujących mądrą i rozwijającą rozrywkę dla całych rodzin. Asortyment tego typu znakomicie wpisuje się w założenia promowane przez autorów Metody Krakowskiej®, dlatego właśnie udostępniamy go w naszym sklepie online. Do znanych i sprawdzonych zestawów należą m.in.: Pamięć 3d, Pisanie i zmazywanie, Obserwujesz i znajdujesz, Pory roku oraz Orientuj się. W sklepie Juniora produkty marki Alexander znajdziesz w kategoriach: matematyka dla dzieci, motoryka mała i duża, logiczne myślenie – kategoryzacje, percepcja wzrokowa oraz gry edukacyjne.

Misją naszych działań jest oferowanie kompleksowych materiałów dydaktycznych wymaganych w prowadzeniu terapii wg Metody Krakowskiej®. Dlatego oferowane produkty umieściliśmy w odpowiednich działach, tak by ułatwić odnalezienie asortymentu, który jest potrzebny do kontynuowania terapii. Jeśli mimo to, pojawiają się problemy ze zorganizowaniem odpowiednich zestawów, serdecznie zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Puzzle-Godziny - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
UDOSTĘPNIJ KOSZYK