Nazwa produktu:

PUZZLE-CZĘŚCI CIAŁA

Cena:

21,31 

Na stanie

PL071

48 godz.

Uwaga, urlop 8-12 sierpnia 🌤️🏖️

Zamówienia złożone po 5 sierpnia godz. 12:00 będziemy mogli wysłać po 15 sierpnia

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Puzzle- Części Ciała to zabawa polega na ułożeniu obrazka z postacią chłopca oraz właściwym dopasowaniu puzzli obrazujących poszczególne części ciała tak, żeby pasowały do czarnej linii wskazującej ich położenie na dużym obrazku.
Produkt jest wprowadzeniem dziecka w anatomię i nauką nazw poszczególnych części ciała.

Zawartość pudełka:

– 21 puzzli

W naszym sklepie internetowym prezentujemy artykuły polskiej marki Alexander z Gdańska, które wykorzystuje się w terapii rozwoju dzieci i dorosłych. Firma Alexander już od lat wytwarza ciekawe zabawki oraz gry. W czasach popularyzowania wysoko rozwiniętych multimediów niezwykle ważne jest cykliczne opracowywanie rozwiązań zapewniających rozsądną i rozwijającą rozrywkę dla rodziców i dzieci. Asortyment tego typu idealnie wpisuje się w idee promowane przez autorkę Metody Krakowskiej®, z tego powodu właśnie oferujemy go w sklepie Juniora. Do znanych i polecanych produktów należą m.in.: Pamięć 3d, Puzzle magnetyczne, Opowieści dziwnej treści, Nawlekaj nie czekaj oraz Dni tygodnia. W sklepie Juniora produkty marki Alexander znajdziesz w kategoriach: pomoce dydaktyczne przedszkole, nauka czytania, logiczne myślenie – kategoryzacje, percepcja wzrokowa oraz afazja.

Ideą naszego sklepu online jest oferowanie wszechstronnych zestawów terapeutycznych koniecznych w wdrażaniu terapii według Metody Krakowskiej®. Dlatego oferowane produkty posegregowaliśmy w tematycznych kategoriach, tak by ułatwić Państwu poszukiwanie asortymentu, który jest potrzebny do rozpoczęcia i kontynuowania terapii. Jeśli mimo wszystko mają Państwo problemy z zapewnieniem odpowiednich pomocy, gorąco zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Odwiedź nas na Facebooku!