Nazwa produktu:

Puzzle-Cienie

Cena:

26,00 

Na stanie

PL062

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Puzzle Cienie to świetna układanka edukacyjna dla najmłodszych, dzięki której dziecko:
– doskonali swój zmysł obserwacji,
– trenuje spostrzegawczość i skojarzenia,
– ćwiczy percepcję wzrokową.

Zabawa polega na właściwym dopasowaniu obrazków oraz ich ciemnych sylwetek (cieni). Produkt doskonale stymuluje analityczny zmysł obserwacji, dzięki czemu może być wykorzystany w trakcie zajęć terapeutycznych.

Zawartość pudełka:

– 48 puzzli
– 24 dwuelementowe tabliczki

W sklepie internetowym Juniora.pl oferujemy produkty firmy Alexander, które mogą być przydatne w terapii rozwoju najmłodszych. Firma już od dziesięcioleci opracowuje rozmaite ćwiczenia oraz gry. W dobie popularyzowania wysoko rozwiniętych gier multimedialnych niezwykle istotne jest cykliczne produkowanie rozwiązań gwarantujących rozsądną i rozwijającą rozrywkę dla całych rodzin. Asortyment tego typu wyjątkowo dobrze wpisuje się w idee promowane przez autorkę Metody Krakowskiej®, dlatego udostępniamy go w naszym sklepie internetowym. Do znanych i sprawdzonych artykułów należą m.in.: Opowiem Ci mamo, Puzzle magnetyczne, Obserwujesz i znajdujesz, Pory roku oraz Orientuj się. W sklepie Juniora produkty marki Alexander znajdziesz w kategoriach: pomoce dydaktyczne przedszkole, nauka czytania, logiczne myślenie – kategoryzacje, układanki lewopółkulowe oraz zabawki drewniane.

Celem naszego zespołu jest oferowanie komplementarnych materiałów edukacyjnych koniecznych w pracy terapii według Metody Krakowskiej®. Dlatego rozliczne pozycje umieściliśmy w odpowiednich działach, tak by ułatwić odnalezienie kompletu, który jest potrzebny do rozpoczęcia i kontynuowania terapii. Jeśli mimo wszystko mają Państwo problemy ze zorganizowaniem odpowiednich artykułów, gorąco zapraszamy do kontaktu.

Puzzle-Cienie - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
UDOSTĘPNIJ KOSZYK