Nazwa produktu:

Pus. Skoncentruj Się 1. Zabawowe Formy Ćwiczeń Na Koncentrację

Cena:

21,00 

Na stanie

EP023

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Pus. Skoncentruj się 1. Zabawowe formy ćwiczeń na koncentrację

Ćwiczenie koncentracji na bazie książeczek Skoncentruj się jest znakomitym treningiem oraz pomocą w rozwijaniu aktywności poznawczej dziecka.

Książeczka adresowana jest do dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, zwłaszcza tych, które mają problemy z utrzymaniem koncentracji uwagi przez dłuższy czas.
Koncentracja dziecka w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym jest istotnym warunkiem osiągnięcia sukcesu w nauce czytania, pisania i liczenia. Dlatego też ćwiczenie jej na bazie książeczek Skoncentruj się jest znakomitym treningiem oraz pomocą w rozwijaniu aktywności poznawczej dziecka. Wykonywanie kolejnych ćwiczeń wpływa na stopniowe wydłużanie okresów koncentracji uwagi dziecka, uwrażliwienie jego spostrzegawczości poprzez:

  • wnikliwe obserwowanie kształtu, wielkości, położenia przestrzennego figur
  • rozróżnianie figury i tła
  • porównywanie, segregowanie, wyszukiwanie różnic i podobieństw

Zadania zawarte w książeczce Skoncentruj się 1. Zabawowe formy ćwiczeń na koncentrację pomagają także w utrwaleniu właściwej terminologii służącej trafnemu opisowi stosunków przestrzennych.

Pus. Skoncentruj Się 1. Zabawowe Formy Ćwiczeń Na Koncentrację - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK