Nazwa produktu:

PUS. EMOCJE DZIECKA. CO CZUJĘ? CO CZUJESZ? CO CZUJEMY?

Cena:

21,00 

Na stanie

EP048

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Pus. Emocje dziecka 1. Co czuję? Co czujesz? Co czujemy?

Książeczka przygotowana została z myślą przede wszystkim o dzieciach w wieku wczesnoszkolnym. Może być przydatna także w pracy z osobami o specjalnych potrzebach edukacyjnych.

Jej głównym celem jest pomoc w nauce rozpoznawania emocji własnych i cudzych oraz adekwatnego reagowania na nie. Ma ona także wspierać rozwój umiejętności społecznych, które są niezbędne do właściwego odnalezienia się i funkcjonowania zarówno w grupie rówieśniczej, jak i w innych grupach społecznych. Właściwie rozwinięte kompetencje społeczne oraz umiejętność dostrzegania, nazywania i rozumienia własnych emocji są fundamentalne dla ogólnego rozwoju człowieka i mają wielki wpływ na jego relacje z innymi osobami.

Zawarte w zeszycie ćwiczeń PUS zadania i ćwiczenia mają zróżnicowaną, ale opartą zawsze na zabawie, formę, która w niewymuszony sposób pozwala zdobywać wiedzę o emocjach.

Ćwiczenia ułożone zgodnie z zasadą stopniowania trudności mają formę zarówno obrazkową, obrazkowo-tekstową, jak i wyłącznie tekstową. Dzięki nim doskonalą między innymi umiejętność aktywnego słuchania i rozumienia innych, umiejętność nawiązywania i utrzymywania pozytywnych relacji, a także kształtują empatię i zdolność do wczuwania się w emocje innych osób.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

PUS. EMOCJE DZIECKA. CO CZUJĘ? CO CZUJESZ? CO CZUJEMY? - 20902

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
Aktualności

Wakacje!

Od 7 do 11 sierpnia mamy urlop.

Zamówienia złożone do
godz. 10.00 4 sierpnia
wysyłamy normalnie, a późniejsze
po 11 sierpnia
.

* W tym okresie można składać zamówienia. Informacja dotyczy czasu wysyłki.

PUS. EMOCJE DZIECKA. CO CZUJĘ? CO CZUJESZ? CO CZUJEMY? - 34740
UDOSTĘPNIJ KOSZYK