Pus. Dla Przedszkolaków 3. Zabawy I Ćwiczenia Ogólnorozwojowe Dla Najmłodszych

Cena:

21,00 

Na stanie

EP043

1-3 dni

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Pus. Dla przedszkolaków 3. Zabawy i ćwiczenia ogólnorozwojowe dla najmłodszych

Ta książeczka i pozostałe części tej serii dostosowane są do potrzeb rozwojowych dziecka w wieku przedszkolnym, jak również dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych. Znajdujące się w nich zabawy ogólnorozwojowe w formie obrazkowej umożliwiają dzieciom przyjazne doskonalenie sprawności umysłowych.

Rozwijają: spostrzegawczość, uwagę, pamięć, umiejętność analizy i syntezy wzrokowej oraz słuchowej,

Uczą także porównywania, klasyfikowania, jak również uogólniania. Są okazją do spontanicznego ćwiczenia logicznego myślenia.

Po książeczki z tej miniserii nauczyciele i pedagodzy, jak również rodzice sięgają najczęściej, gdy chcą, aby dziecko rozpoczęło naukę i zabawę z PUS-ami. Za ich pomocą można również sprawdzić, czy dziecko polubi taki system nauki połączonej z zabawą i czy w jego przypadku będzie on efektywny.

Książeczki zawierają zadania i zabawy oparte wyłącznie o materiał obrazkowy, toteż dziecko może pracować z nimi samodzielnie. Jest to dla niego doskonały trening samodzielności, tym bardziej że również poprawność wybranych odpowiedzi może sprawdzić samo. W ten sposób pobudzamy motywację wewnętrzną, która w dużej mierze odpowiada za powodzenie w nauce.

Książeczki dobrze sprawdzają się podczas codziennych zajęć w przedszkolu, w edukacji domowej, jak również w terapii pedagogicznej. Są pełne pięknych ilustracji, które zachwycą dzieci.

Rozwiązywanie kolejnych zadań przy jednoczesnym układaniu klocków w zestawie kontrolnym PUS mocno angażuje uwagę dziecka, a formuła PUS umożliwia dziecku samodzielną kontrolę poprawności wybranych odpowiedzi. Poprawnie ułożony wzór kontrolny to dla dziecka jego osobisty sukces, który wzmacnia motywację wewnętrzną, jak również zachęca go do dalszych samodzielnych działań. 

Pus. Dla Przedszkolaków 3. Zabawy I Ćwiczenia Ogólnorozwojowe Dla Najmłodszych - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK