Nazwa produktu:

Puma Pimi- Pakiet 8 Książeczek

Cena:

119,95 

Brak w magazynie

AI188

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Puma Pimi – Pakiet 8 Książeczek

Seria książeczek “Puma Pimi” została dostosowana do autorskiej metody nauki czytania prof. Jagody Cieszyńskiej (Symultaniczno-Sekwencyjna Nauka Czytania®).

Opowiadania są zintegrowane z kolejnymi etapami programu – teksty oparte są wyłącznie na sylabach, które dziecko już zna. Dzięki temu młody czytelnik ma możliwość samodzielnej lektury, co sprawi mu wiele radości i pozytywnie wpłynie na motywację do dalszej nauki czytania.

Treść opowiadań została dostosowana do kolejnych etapów nauki czytania:

  • Puma Pimi i mapy – sylaby ze spółgłoskami P i M
  • Puma Pimi i Bolo – sylaby ze spółgłoskami B i L
  • Puma Pimi i Wala – sylaby ze spółgłoskami F i W
  • Puma Pimi i budowa – sylaby ze spółgłoskami T i D
  • Puma Pimi i samolot – sylaby ze spółgłoskami S i Z
  • Puma Pimi i obiad – sylaby ze spółgłoskami K i G
  • Puma Pimi i zakupy – sylaby ze spółgłoskami J i N
  • Puma Pimi i żaba – sylaby ze spółgłoskami SZ RZ Ż

Prezentowany produkt “PUMA PIMI-PAKIET 8 KSIĄŻECZEK” dostarczany jest przez wieloletnie popularne polskie wydawnictwo WIR specjalizujące się w różnych artykułach terapeutycznych. W naszym sklepie online oferujemy prawie 200 zestawów przeznaczonych zarówno dla terapeutów dziecięcych jak również opiekunów osób dorosłych z zaburzeniami różnego typu, np.: demencja, zespół Aspergera czy choroba Parkinsona. Polskie wydawnictwo WIR zapewnia także specjalistyczną literaturę przeznaczoną dla nauczycieli oraz psychologów. Artykuły z katalogu w/w firmy znajdą Państwo w naszym sklepie w różnych kategoriach, np.: historyjki obrazkowe, programowanie języka – rzeczowniki, motoryka mała i duża, logiczne myślenie – myślenie sytuacyjne, pomoce edukacyjne – szkoła oraz emocje i relacje społeczne. Profesjonalni terapeuci z wydawnictwa WIR od wielu lat organizują także rozmaite szkolenia i webinary poświęcone tematom z zakresu nieprawidłowości rozwoju. Materiały dydaktyczne tej marki dobrze sprawdzają się na wielu etapach pracy terapeutycznej Metodą Krakowską®. Do znanych zestawów tej marki należą m.in.: Kocham szkołę!, Moje pierwsze słowa, Zwierz się zwierza, Terapia funkcji poznawczych oraz Mój kalendarz.

Puma Pimi- Pakiet 8 Książeczek - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK