Nazwa produktu:

PUMA PIMI I WALA (CZ.3- SYLABY ZE SPÓŁGŁOSKAMI F i W)

Cena:

14,99 

Brak w magazynie

AI123

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Puma Pimi i Wala ( Cz. 3 – Sylaby Ze Spółgłoskami F i W )

to trzecia część z serii edukacyjnych książeczek dla dzieci, w której zastosowano autorską metodę nauki czytania prof. Jagody Cieszyńskiej (Symultaniczno-Sekwencyjna Nauka Czytania).

Treść opowiadań o zabawnych przygodach małej pumy Pimi została dostosowana do kolejnych etapów nauki czytania. Następujące po sobie części serii są oparte wyłącznie na sylabach, które dziecko już zna. Dzięki temu młody czytelnik ma możliwość samodzielnej lektury, co sprawi mu wiele radości i pozytywnie wpłynie na motywację do dalszej nauki czytania.

Książeczka Puma Pimi i Wala

Oferowany produkt PUMA PIMI I WALA (CZ.3- SYLABY ZE SPÓŁGŁOSKAMI F i W) został opracowany przez doceniane znane krajowe wydawnictwo WIR specjalizujące się w różnorodnych artykułach terapeutycznych. W naszym katalogu prezentujemy mniej więcej 200 produktów przeznaczonych zarówno dla dziecięcych terapeutów jak i opiekunów osób dorosłych ze schorzeniami różnego typu, np.: afazja, udar mózgu czy mniej znany zespół Cockayne’a. Wydawnictwo WIR oferuje także przydatną literaturę przeznaczoną dla nauczycieli i terapeutów. Materiały z oferty w/w marki umieściliśmy w naszym sklepie internetowym w wielu kategoriach, np.: książeczki edukacyjne dla dzieci, programowanie języka – czasowniki, grafomotoryka – ćwiczenie ręki, logiczne myślenie – myślenie sytuacyjne, percepcja, a także emocje i relacje społeczne. Specjaliści z wydawnictwa WIR systematycznie organizują również różnego typu szkolenia i webinary dedykowane tematom z zakresu nieprawidłowości rozwoju. Akcesoria edukacyjne WIR doskonale sprawdzają się w różnych obszarach pracy terapeutycznej Metodą Krakowską®. Do popularnych kolekcji wydawnictwa należą między innymi: Kocham szkołę!, Gimnastyka umysłowa, Zwierz się zwierza, Autyzm ćwiczenia stolikowe oraz Lektury jak malowane.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

PUMA PIMI I WALA (CZ.3- SYLABY ZE SPÓŁGŁOSKAMI F i W) - 20902

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
Aktualności

Wakacje!

Od 7 do 11 sierpnia mamy urlop.

Zamówienia złożone do
godz. 10.00 4 sierpnia
wysyłamy normalnie, a późniejsze
po 11 sierpnia
.

* W tym okresie można składać zamówienia. Informacja dotyczy czasu wysyłki.

PUMA PIMI I WALA (CZ.3- SYLABY ZE SPÓŁGŁOSKAMI F i W) - 34740
UDOSTĘPNIJ KOSZYK