Nazwa produktu:

Puma Pimi I Obiad (Cz. 6- Sylaby Ze Spółgłoskami K I G)

Cena:

14,99 

Na stanie

AI157

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Puma Pimi i Obiad ( Cz. 6 – Sylaby Ze Spółgłoskami K i G )

to szósta część z serii edukacyjnych książeczek dla dzieci, w której zastosowano autorską metodę nauki czytania prof. Jagody Cieszyńskiej (Symultaniczno-Sekwencyjna Nauka Czytania).

Treść opowiadań o zabawnych przygodach małej pumy Pimi została dostosowana do kolejnych etapów nauki czytania. Następujące po sobie części serii są oparte wyłącznie na sylabach, które dziecko już zna. Dzięki temu młody czytelnik ma możliwość samodzielnej lektury, co sprawi mu wiele radości i pozytywnie wpłynie na motywację do dalszej nauki czytania.

Książeczka Puma Pimi i obiad zawiera sylaby ze spółgłoskami K i G.

Seria jest zintegrowana z programem MOJE SYLABKI.

Liczba stron: 28
Format: 20 x 20 cm

Prezentowany produkt “PUMA PIMI I OBIAD (CZ. 6- SYLABY ZE SPÓŁGŁOSKAMI K i G)” dostarczany jest przez doceniane krajowe wydawnictwo WIR specjalizujące się w rozmaitych pomocach logopedycznych. W naszym katalogu prezentujemy ok. 200 pozycji przeznaczonych zarówno dla rodziców dzieci z zaburzeniami rozwoju jak i opiekunów osób dorosłych ze schorzeniami różnego typu, np.: afazja, udar mózgu czy choroba Alzheimera. Marka WIR zapewnia także profesjonalną literaturę przeznaczoną dla nauczycieli oraz rodziców. Artykuły z katalogu w/w firmy umieściliśmy w sklepie Juniora w rozmaitych kategoriach, między innymi: książki o rozwoju dziecka, programowanie języka – rzeczowniki, grafomotoryka, logiczne myślenie – myślenie sytuacyjne, percepcja wzrokowa, a także dyslekcja. Doświadczeni pedagodzy z wydawnictwa WIR od lat organizują również tematyczne szkolenia i webinary poświęcone problematyce nieprawidłowości rozwoju. Materiały logopedyczne WIR znakomicie sprawdzają się w różnych obszarach pracy terapeutycznej Metodą Krakowską®. Do popularnych zestawów tej marki należą między innymi: Matematyka krok po kroku, Gimnastyka umysłowa, Dyskleksja, Trudne sytuacje społeczne oraz Logotomy.

Puma Pimi I Obiad (Cz. 6- Sylaby Ze Spółgłoskami K I G) - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK