Nazwa produktu:

PUMA PIMI I BOLO (CZ.2 SYLABY ZE SPÓŁGŁOSKAMI B i L)

Cena:

14,99 

Na stanie

AI122

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Puma Pimi i Bolo ( Cz. 2 Sylaby Ze Spółgłoskami B i L )

to druga część z serii edukacyjnych książeczek dla dzieci, w której zastosowano autorską metodę nauki czytania prof. Jagody Cieszyńskiej (Symultaniczno-Sekwencyjna Nauka Czytania).

Treść opowiadań o zabawnych przygodach małej pumy Pimi została dostosowana do kolejnych etapów nauki czytania. Następujące po sobie części serii są oparte wyłącznie na sylabach, które dziecko już zna. Dzięki temu młody czytelnik ma możliwość samodzielnej lektury, co sprawi mu wiele radości i pozytywnie wpłynie na motywację do dalszej nauki czytania.

Książeczka Puma Pimi i Bolo

Oferowany produkt “PUMA PIMI I BOLO (CZ.2 SYLABY ZE SPÓŁGŁOSKAMI B i L)” oferowany jest przez wieloletnie polskie wydawnictwo WIR specjalizujące się w rozmaitych materiałach terapeutycznych. W naszym sklepie online prezentujemy ok. 200 pozycji przeznaczonych zarówno dla rodziców dzieci autystycznych jak również opiekunów osób dorosłych ze schorzeniami typu: afazja, udar mózgu czy choroba Alexandra. Firma WIR oferuje również przydatną literaturę tworzoną dla nauczycieli a także opiekunów. Liczne pomoce z katalogu w/w firmy można znaleźć w naszym sklepie internetowym w różnych kategoriach, np.: książki o rozwoju dziecka, programowanie języka, grafomotoryka, logiczne myślenie – analogie, percepcja oraz dysleksja. Liczni autorzy z wydawnictwa WIR cyklicznie organizują również najrozmaitsze webinary poświęcone zagadnieniom z obszaru zaburzeń rozwojowych. Materiały edukacyjne tej marki bardzo dobrze sprawdzają się na wielu obszarach pracy terapeutycznej Metodą Krakowską®. Do znanych materiałów tej marki należą między innymi: Wczesne wspomaganie rozwoju, Moje pierwsze słowa, Zwierz się zwierza, Autyzm ćwiczenia stolikowe oraz Godzina wychowawcza jak malowana.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „PUMA PIMI I BOLO (CZ.2 SYLABY ZE SPÓŁGŁOSKAMI B i L)”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

PUMA PIMI I BOLO (CZ.2 SYLABY ZE SPÓŁGŁOSKAMI B i L) - 20902

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
Aktualności

Majówka!

We wtorek 2 maja mamy wolne.

Zamówienia będziemy realizować od 4 maja (czwartek).

PUMA PIMI I BOLO (CZ.2 SYLABY ZE SPÓŁGŁOSKAMI B i L) - 34740
UDOSTĘPNIJ KOSZYK