Promocja!

Nazwa produktu:

PUCIO CHCE SIUSIU, CZYLI POŻEGNANIE PIELUSZKI

Cena:

19,99 

Na stanie

KS044

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Pucio Chce Siusiu, Czyli Pożegnanie Pieluszki

Pucio dostał od babci najpiękniejszy nocnik na świecie z samolotem! Teraz tylko musi pamiętać o tym, żeby na nim usiąść, kiedy chce mu się siusiu lub kupę. A to nie jest takie łatwe, zwłaszcza w czasie zabawy!
Czy u Was jest podobnie? Nie martwcie się, w końcu na pewno się uda. Wystarczy trochę poćwiczyć tak jak Pucio! Z jego pomocą pożegnanie z pieluszką będzie o wiele prostsze.
Dr n. hum. Marta Galewska-Kustra mama, logopedka i pedagożka dziecięca, pedagożka twórczości, pisarka. Zajmuje się rozwijaniem kreatywności oraz terapią opóźnionego rozwoju mowy i wad artykulacyjnych u dzieci. Wieloletnia pracowniczka naukowa Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie. Autorka bestsellerowej serii książek wspierających rozwój mowy dziecka Uczę się mówić, wymawiać, opowiadać. Każdą wolną chwilę poświęca na spisywanie nowych przygód, które dyktują jej mucha Fefe i Pucio. Od 2018 mama małego Krasnala.


Autor Marta Galewska-Kustra
Liczba stron 28
Oprawa twarda
Wymiary książeczki 135x135mm

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „PUCIO CHCE SIUSIU, CZYLI POŻEGNANIE PIELUSZKI”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

PUCIO CHCE SIUSIU, CZYLI POŻEGNANIE PIELUSZKI - 20902

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
Aktualności

Majówka!

We wtorek 2 maja mamy wolne.

Zamówienia będziemy realizować od 4 maja (czwartek).

PUCIO CHCE SIUSIU, CZYLI POŻEGNANIE PIELUSZKI - 34740
UDOSTĘPNIJ KOSZYK