Przygody Mimków

Cena:

27,30 

Na stanie

HA119

1-3 dni

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

PRZYGODY MIMKÓW 

Pomoc logopedyczna do terapii opóźnionego rozwoju mowy

Pomoc logopedyczna Przygody Mimków jest przeznaczona do terapii opóźnionego rozwoju mowy. Dzięki zaproponowanym ćwiczeniom dziecko łatwiej zapamiętuje proste słowa dostosowane do jego poziomu rozwoju i uczy się budować pierwsze zdania. Z pomocy mogą korzystać zarówno logopedzi, jak i rodzice.

Głównymi bohaterami publikacji są Mimki: rodzeństwo Mimi i Bubu wraz z rodziną i przyjaciółmi, które biorą udział w różnych przygodach. Proponowany materiał jest oryginalnym połączeniem zadań dotyczących poznawania wyrażeń dźwiękonaśladowczych z ćwiczeniami motoryki małej.
Rodzeństwo Mimi i Bubu wprowadzają dziecko w świat wyrazów dźwiękonaśladowczych, jednocześnie ucząc budowania wypowiedzi dwuelementowych.

Dzięki Mimkom dzieci tworzą pierwsze proste wyrażenia i zdania oraz modyfikują je poprzez wymienianie postaci biorących udział w zabawie.

Produkt PRZYGODY MIMKÓW wydaje wydawnictwo Harmonia.
W sklepie Juniora prezentujemy setki najróżniejszych materiałów dydaktycznych polskiego Wydawnictwa Harmonia. Materiały są przeznaczone dla każdego, kto jest zaangażowany we wspomaganie rozwoju dzieci.

Marka Harmonia z powodzeniem funkcjonuje na rynku wydawniczym już niemal trzy dekady. Grupa Wydawnicza Harmonia to także wydawnictwo naukowe publikujące liczne prace naukowe dotyczące pracy terapeutycznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez znanych specjalistów takich jak Carol Gray, Barbara Sher czy Jeanne Watson. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Tomasz Klaman, Alicja Małasiewicz, Kazimierz Słupek, Alicja Tanajewska oraz Barbara Zakrzewska. Jeżeli potrzebujesz informacji z obszaru aktualnych trendów w psychoterapii dzieci, warto poszukać wiedzy w publikacjach wydawnictwa Harmonia. Asortyment niniejszej marki znajdziesz w sklepie Juniora.pl między innymi w działach: pomoce dydaktyczne przedszkole, programowanie języka, logiczne myślenie, percepcja wzrokowa oraz fleksja.

Dokładamy starań, aby dostarczać kompleksowe pomoce wykorzystywane w terapii Metodą Krakowską. W razie trudności w skompletowaniu niezbędnych produktów zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami.

Przygody Mimków - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK