Nazwa produktu:

PROGRAMOWANIE JĘZYKA-PRZYIMEK "NA"-ĆWICZENIA OGÓLNOROZWOJOWE

Cena:

44,50 

Na stanie

AC049

48 godz.

Uwaga, urlop 8-12 sierpnia 🌤️🏖️

Zamówienia złożone po 5 sierpnia godz. 12:00 będziemy mogli wysłać po 15 sierpnia

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Programowanie Języka – Przyimek „NA”- Ćwiczenia Ogólnorozwojowe

to zestaw ćwiczeń ułatwiających dzieciom posługiwanie się wyrażeniami przyimkowymi oraz odmianę rzeczowników Wydawnictwa Metody Krakowskiej.

Dzięki ćwiczeniom z tym materiałem dziecko przygotowuje się do rozumienia czytanych tekstów. Przyimek „na” w sytuacjach przedstawionych na obrazkach łączy się z rzeczownikiem w miejscowniku. To jeden z przypadków, który podczas budowania systemu językowego powinien zostać wprowadzony i utrwalony w komunikacji, co z pewnością umożliwi zebrany tu materiał.

Przedstawione na obrazkach sytuacje są bliskie dzieciom, np. NA SZAFIE – PIŁKA, LALA, MIŚ, AUTO, ZEGAR. Mają one zachęcać do czytania globalnego oraz tworzenia wypowiedzi. Dziecko uczy się rozumienia pytań: gdzie? na czym? oraz udzielania odpowiedzi dzięki obrazkowi, etykietce lub słowu, które może zaistnieć, kiedy wcześniej wielokrotnie były odczytywane etykietki ze zdaniami lub tylko z wyrażeniami przyimkowymi.

Zestaw składa się z 40 kartoników o wymiarach 10×15 cm, 42 etykietek ze zdaniami oraz 8 etykietek z wyrażeniami przyimkowymi.


Produkt Programowanie Języka Przyimek „NA” wydawany jest przez cenione Wydawnictwo Centrum Metody Krakowskiej. Wszystkie pomoce dostarczane przez niniejszą placówkę stanowią ważną część posiadanego przez nasz sklep asortymentu, gdyż naszą ideą jest przede wszystkim zapewnianie profesjonalnego wyposażenia potrzebnego do prowadzenia terapii wg Metod Krakowskiej®. Jeśli napotkałeś problem z wyszukaniem potrzebnych pomocy terapeutycznych, gorąco zachęcamy do kontaktu z naszymi sprzedawcami.

Metoda Krakowska® od lat jest skutecznie wdrażana w terapii dzieci z objawami autyzmu, porażenia mózgowego czy alalii. W dużej mierze opiera się ona na Symultaniczno-Sekwencyjnej Nauce Czytania® prof. Cieszyńskiej. Nauce czytania towarzyszy mnóstwo innych ćwiczeń funkcji poznawczych różnego typu. Materiały oferowane przez Wydawnictwo Metody Krakowskiej znajdą Państwo w sklepie Juniora.pl między innymi w działach: logiczne myślenie, programowanie języka, historyjki obrazkowe, nauka czytania – samogłoski oraz poprawna wymowa. Centrum diagnostyczne Metody Krakowskiej® systematycznie organizuje również najróżniejsze kursy i szkolenia w odpowiedzi na potrzeby rodziców oraz terapeutów.

Więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Odwiedź nas na Facebooku!