Nazwa produktu:

Programowanie Języka – Przyimek “Do I W”

Cena:

53,30 

Brak w magazynie

AC072

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Programowanie Języka – Przyimek ,, DO i W ”

to zestaw ćwiczeń ułatwiający dzieciom posługiwanie się wyrażeniami przyimkowymi. To świetna pomoc, z której mogą korzystać logopedzi, nauczyciele przedszkolni, terapeuci i rodzice.

Proponowany materiał umożliwia właściwe opanowanie systemu językowego. Dziecko uczy się zastosowania przyimków i odmiany rzeczowników oraz przygotowuje się do rozumienia czytanych tekstów. Przyimek „do” w sytuacjach przedstawionych na obrazkach łączy się z rzeczownikiem w dopełniaczu, natomiast „w” z rzeczownikiem w miejscowniku. To kolejne przypadki, które podczas budowania systemu językowego powinny zostać wprowadzone i utrwalone w komunikacji, co z pewnością umożliwi zebrany tu materiał.

Zestaw składa się z 70 kartoników o wymiarach 10 cm x 15 cm, oraz 8 etykietek ze zdaniami.


Produkt Programowanie języka – Przyimek DO i W opracowany został przez Wydawnictwo Metody Krakowskiej. Wszystkie materiały proponowane przez niniejszą placówkę stanowią istotną część posiadanego przez nasz sklep asortymentu, gdyż naszą ideą od samego początku jest dostarczanie komplementarnego wyposażenia niezbędnego do pracy wg Metod Krakowskiej®. Jeśli mają Państwo problem z wyszukaniem wszystkich artykułów, gorąco zachęcamy do kontaktu z naszą infolinią.

Metoda Krakowska® od lat jest skutecznie stosowana w terapii dzieci z objawami zespołu Aspergera, zespołu downa czy afazji. W głównym założeniu polega ona na Symultaniczno-Sekwencyjnej Nauce Czytania® autorstwa prof. Jagody Cieszyńskiej. Nauce czytania towarzyszy sporo innych ćwiczeń funkcji poznawczych u dzieci. Pomoce logopedyczne oferowane przez Wydawnictwo Metody Krakowskiej znajdą Państwo w naszym sklepie między innymi w kategoriach: logiczne myślenie, programowanie języka – rzeczowniki, pomoce logopedyczne, nauka czytania oraz nauka zabawy. Centrum Metody Krakowskiej regularnie organizuje także najróżniejsze warsztaty, szkolenia oraz webinary kierowane do rodziców a także nauczycieli.

Programowanie Języka – Przyimek “Do I W” - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
UDOSTĘPNIJ KOSZYK