Nazwa produktu:

PROGRAMOWANIE JĘZYKA – PRZYIMEK “DO I W”

Cena:

53,30 

Na stanie

AC072

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Programowanie Języka – Przyimek ,, DO i W ”

to zestaw ćwiczeń ułatwiający dzieciom posługiwanie się wyrażeniami przyimkowymi. To świetna pomoc, z której mogą korzystać logopedzi, nauczyciele przedszkolni, terapeuci i rodzice.

Proponowany materiał umożliwia właściwe opanowanie systemu językowego. Dziecko uczy się zastosowania przyimków i odmiany rzeczowników oraz przygotowuje się do rozumienia czytanych tekstów. Przyimek „do” w sytuacjach przedstawionych na obrazkach łączy się z rzeczownikiem w dopełniaczu, natomiast „w” z rzeczownikiem w miejscowniku. To kolejne przypadki, które podczas budowania systemu językowego powinny zostać wprowadzone i utrwalone w komunikacji, co z pewnością umożliwi zebrany tu materiał.

Zestaw składa się z 70 kartoników o wymiarach 10 cm x 15 cm, oraz 8 etykietek ze zdaniami.


Produkt Programowanie języka – Przyimek DO i W opracowany został przez Wydawnictwo Metody Krakowskiej. Wszystkie materiały proponowane przez niniejszą placówkę stanowią istotną część posiadanego przez nasz sklep asortymentu, gdyż naszą ideą od samego początku jest dostarczanie komplementarnego wyposażenia niezbędnego do pracy wg Metod Krakowskiej®. Jeśli mają Państwo problem z wyszukaniem wszystkich artykułów, gorąco zachęcamy do kontaktu z naszą infolinią.

Metoda Krakowska® od lat jest skutecznie stosowana w terapii dzieci z objawami zespołu Aspergera, zespołu downa czy afazji. W głównym założeniu polega ona na Symultaniczno-Sekwencyjnej Nauce Czytania® autorstwa prof. Jagody Cieszyńskiej. Nauce czytania towarzyszy sporo innych ćwiczeń funkcji poznawczych u dzieci. Pomoce logopedyczne oferowane przez Wydawnictwo Metody Krakowskiej znajdą Państwo w naszym sklepie między innymi w kategoriach: logiczne myślenie, programowanie języka – rzeczowniki, pomoce logopedyczne, nauka czytania oraz nauka zabawy. Centrum Metody Krakowskiej regularnie organizuje także najróżniejsze warsztaty, szkolenia oraz webinary kierowane do rodziców a także nauczycieli.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „PROGRAMOWANIE JĘZYKA – PRZYIMEK “DO I W””

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Odwiedź nas na Facebooku!
UDOSTĘPNIJ KOSZYK