Promocja!

Nazwa produktu:

Prezenty Z Niespodzianką

Cena:

Original price was: 189,00 zł.Current price is: 156,00 zł.

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 189,00 

Na stanie

LR084

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Prezenty Z Niespodzianką

Kolorowy zestaw (30 elementów) prezentów z niespodzianką wewnątrz w 10 kolorach, idealnie nadaje się do nauki liczenia, sortowania, rozpoznawania kształtów i kolorów. W dziesięciu 2-częściowych pudełkach z odkrywanym wieczkiem ukryto figurki: od małego niebieskiego robota, przez wysoko latający samolot po przyjaznego misia.

Prezenty można wielokrotnie zapakować i rozpakować. Zestaw stwarza niemal nieograniczone możliwości zabawy: sortowanie według kolorów na pudełkach, ustawianie stosu prezentów, lub dopasowywanie kropek na pokrywkach do cyfr wydrukowanych na frontach pudeł. Ciekawe figurki sprawdzą się również przy zabawie w chowanego lub udawanym przyjęciu urodzinowym.

Odkryj nasz wybór kreatywnych zabawek, które zachęcają dzieci do praktycznego uczenia się i rozwoju poprzez kreatywność i wyobraźnię.

Dzieci uczą się doskonalenia umiejętności motorycznych, rozpoznawania kolorów, cyfr, kształtów i rozmiarów, liczenia oraz tworzenia zestawów.

W zestawie znajduje się:
– 10 pudełek z odkrywanym wieczkiem w 10 kolorach: żółtym, pomarańczowym, jasno i ciemno niebieskim, czerwonym, jasno i ciemno zielonym, różowym, fioletowym i granatowym.
– 10 zabawnych prezentów można wielokrotnie zapakować i rozpakować – figurki niespodzianki

Każde wieczko posiada kropki w ilości zgodnej z cyferką na froncie pudła.

Wykonane z wytrzymałego, nietoksycznego tworzywa.

Wymiary pudełek na prezenty: 4×4,5 cm.
Wymiary opakowania: 8x31x25 cm.

Prezenty Z Niespodzianką - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK