Nazwa produktu:

Prace Domowe Cz.3 Dla Uczniów Ze Specjalnymi Potrzebami Edukacyjnymi

Cena:

34,00 

Na stanie

HA167

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

PRACE DOMOWE CZ.3 DLA UCZNIÓW ZE SPECJALNYMI POTRZEBAMI EDUKACYJNYMI

to pozycja skierowana głównie do nauczycieli i terapeutów dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych.

Jej celem jest ułatwienie współpracy terapeutycznej z rodzicami. Otrzymują oni bowiem gotowe karty do pracy z dzieckiem wraz z krótką informacją na temat tego, jaki jest cel proponowanych zadań. Pozycja ta jest kontynuacją serii Prace domowe dla uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Poziom 1 oraz Poziom 2. Karty przeznaczone są dla dzieci, które poznały już litery i cyfry. Zadania skupiają się głównie na rozwijaniu słuchu fonematycznego, nauce pisania i czytania ze zrozumieniem, doskonaleniu umiejętności matematycznych, w tym nauce dodawania i odejmowania oraz usprawnianiu funkcji wzrokowych.

Produkt Prace domowe 3 został opracowany przez wydawnictwo Harmonia.
W Juniora.pl zgromadziliśmy kilkaset najrozmaitszych pomocy terapeutycznych wydawnictwa Harmonia. Produkty te są przeznaczone dla każdego, kto na co dzień jest aktywnie zaangażowany we wspomaganie rozwoju dzieci.

Marka pełni istotną rolę na krajowym rynku wydawniczym już 30 lat. Grupa Wydawnicza Harmonia obejmuje również znane wydawnictwo naukowe dostarczające liczne wyczerpujące temat opracowania dotyczące pracy terapeutycznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez światowej sławy specjalistów takich jak Carol Gray, Ellen Jack czy Temple Grandin. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Anna Lubner-Piskorska, Arkadiusz Maćkowiak, Romana Sprawka, Katarzyna Szłapa i Grażyna Wasilewicz. Jeśli poszukujesz profesjonalnych informacji z zakresu nowoczesnych trendów w logopedii dziecięcej, warto poszukać wiedzy w publikacjach wydawnictwa Harmonia. Ofertę niniejszej marki znajdziesz w sklepie Juniora między innymi w kategoriach: ćwiczenia lewopółkulowe, , wydawnictwo Harmonia, grafomotoryka oraz ćwiczenia pamięci.

Dokładamy starań, aby dostarczać kompleksowe pomoce niezbędne w terapii Metodą Krakowską. W razie problemów w zamówieniu niezbędnych produktów zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Prace Domowe Cz.3 Dla Uczniów Ze Specjalnymi Potrzebami Edukacyjnymi - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
UDOSTĘPNIJ KOSZYK