Nazwa produktu:

Prace Domowe Cz. 2 Dla Uczniów Ze Specjalnymi Potrzebami Edukacyjnymi

Cena:

34,00 

Na stanie

HA120

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

PRACE DOMOWE CZ. 2 DLA UCZNIÓW ZE SPECJALNYMI POTRZEBAMI EDUKACYJNYMI

Koniec problemów związanych z poszukiwaniem prac domowych w wielu różnych książkach, zeszytach ćwiczeń i w Internecie! Dzięki tej pozycji masz dostęp do gotowych kart pracy do domu. Prace domowe. Poziom 2 to zestaw kart pracy pogrupowanych tematycznie: nauka liter, nauka cyfr, zadania matematyczne, grafomotoryka, analiza i synteza wzrokowa, ćwiczenia ogólnorozwojowe, kolorowanie, logiczne myślenie.

Metryczka na każdej stronie pozwoli na sprawniejszą organizację prac dziecka, co z kolei sprzyja stałemu i efektywnemu kontrolowaniu postępów podopiecznego. Każda z prezentowanych kart pracy zawiera krótką notkę dla rodziców na temat tego, jaki jest cel zadań, czyli jakiej sfery dotyczą proponowane ćwiczenia.

Wszystkie strony opatrzone są też w specjalne miejsce przeznaczone na podpis dziecka i ocenę pracy.

Autor: Olga Kłodnicka

Produkt PRACE DOMOWE DLA UCZNIÓW dostarcza wydawnictwo Harmonia.
W sklepie Juniora prezentujemy mnóstwo najrozmaitszych pomocy dydaktycznych wydawnictwa Harmonia. Pomoce te są dedykowane każdemu, kto jest aktywnie zaangażowany we wspomaganie rozwoju najmłodszych.

Marka działa na rynku wydawniczym już wiele lat. Grupa Wydawnicza Harmonia obejmuje również wydawnictwo naukowe publikujące liczne monografie dotyczące pracy terapeutycznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez znanych specjalistów takich jak Carol Gray, Barbara Sher czy Shannon Green. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Małgorzata Barańska, Arkadiusz Maćkowiak, Ewa Jakacka, Katarzyna Szłapa i Iwona Tomasik. Jeśli poszukujesz solidnych informacji z obszaru nowoczesnych trendów w psychoterapii dziecięcej, warto poszukać wiedzy w książkach wydawnictwa Harmonia. Asortyment tego wydawnictwa znajdziesz w naszym sklepie między innymi w działach: pomoce edukacyjne – szkoła, historyjki obrazkowe, wydawnictwo Harmonia, grafomotoryka – ćwiczenie ręki oraz dyslekcja.

W sklepie Juniora.pl oferujemy kompleksowe materiały potrzebne w terapii Metodą Krakowską. W razie kłopotów w znalezieniu niezbędnych produktów zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami.

Prace Domowe Cz. 2 Dla Uczniów Ze Specjalnymi Potrzebami Edukacyjnymi - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK