Nazwa produktu:

PRACE DOMOWE CZ. 1 DLA UCZNIÓW ZE SPECJALNYMI POTRZEBAMI EDUKACYJNYMI

Cena:

34,00 

Na stanie

HA108

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Prace Domowe Cz. 1  Dla Uczniów Ze Specjalnymi Potrzebami Edukacyjnymi

Koniec problemów związanych z poszukiwaniem prac domowych w wielu różnych książkach, zeszytach ćwiczeń i w Internecie!

Prezentowane materiały umożliwiają dostęp do gotowych kart pracy do domu. Metryczka na każdej stronie pozwala na sprawniejszą organizację prac dziecka, co z kolei sprzyja stałemu i efektywnemu kontrolowaniu postępów malucha. Każda z prezentowanych kart pracy zawiera krótką notkę dla rodziców na temat tego, jaki jest cel zadań, czyli jakiej sfery dotyczą proponowane ćwiczenia. Ponadto na wybranych kartach znajdują się informacje dla opiekunów, w jaki sposób mogą dodatkowo wspierać rozwój dziecka.


Teczka A4 – 82 karty w bloku do wyrywania

Produkt PRACE DOMOWE DLA UCZNIÓW wydaje wydawnictwo Harmonia.
W Juniora.pl prezentujemy mnóstwo rozmaitych pomocy logopedycznych Gdańskiego wydawnictwa Harmonia. Pomoce te są dedykowane każdemu, kto jest zaangażowany we wspomaganie rozwoju dzieci w różnym wieku.

Marka funkcjonuje na krajowym rynku wydawniczym już wiele lat. Grupa Wydawnicza Harmonia to także znane wydawnictwo naukowe oferujące liczne monografie dotyczące pracy pedagogicznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez znanych specjalistów takich jak Tony Attwood, Ellen Jack czy Jeanne Watson. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Małgorzata Barańska, Alicja Małasiewicz, Jacek Stojanowski, Alicja Tanajewska i Marta Wiśniewska. Jeżeli potrzebujesz specjalistycznych informacji z obszaru nowoczesnych trendów w psychoterapii dziecięcej, warto poszukać wiedzy w książkach wydawnictwa Harmonia. Ofertę niniejszej marki znajdziesz w naszym sklepie między innymi w działach: ćwiczenia lewopółkulowe, motoryka mała i duża, wydawnictwo Harmonia, percepcja oraz dyslekcja.

W naszym sklepie znajdziesz kompleksowe zestawy potrzebne w terapii Metodą Krakowską. W razie kłopotów w skompletowaniu niezbędnych produktów serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „PRACE DOMOWE CZ. 1 DLA UCZNIÓW ZE SPECJALNYMI POTRZEBAMI EDUKACYJNYMI”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Odwiedź nas na Facebooku!
UDOSTĘPNIJ KOSZYK