Nazwa produktu:

Poznajemy Kolory

Cena:

19,99 

Brak w magazynie

PL003

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Jak nauczyć dziecko rozpoznawać i nazywać kolory?

Gra wyprodukowana przez firmę Alexander w pomysłowy sposób uczy najmłodszych nazw kolorów oraz szybkiego ich rozpoznawania. Zasady gry są proste, lecz sama rozgrywka – bardzo emocjonująca. Zadaniem uczestników gry jest rzucanie parą kostek, które wskazują pewien kolor. Następnie, trzeba możliwie najszybciej rozpoznać kolory kostek i prawidłowo skojarzyć je z kolorami kogutów wykonanych z tektury, które znajdują się na stole. Osoba, której uda się rozpoznać kolory na kogucie – kładzie na nim swój żeton.

Gra polecana jest generalnie dzieciom, które mają jeszcze problemy z prawidłowym nazewnictwem oraz rozpoznawaniem kolorów, choć z przyjemnością zasiądą do niej nawet osoby dorosłe, by towarzyszyć dzieciom w tych – wymagających refleksu i spostrzegawczości – rozgrywkach.

“Pamięć” to gra wyjątkowa. Ma bardzo proste i łatwa do opanowania reguły gry. “Pamięć” zapewnia doskonała rozrywkę zarówno dla dzieci jak i dorosłych. W trakcie gry dzieci są równymi partnerami dla dorosłych. Każdy z graczy, bez względu na wiek, ćwiczy swoją spostrzegawczość i pamięć biorąc jednocześnie udział w świetnej i emocjonującej zabawie. Zawartość pudełka: 70 kart, instrukcja.
W sklepie internetowym Juniora.pl oferujemy artykuły polskiego producenta Alexander, które przydają się w terapii rozwoju dzieci i dorosłych. Firma Alexander już od wielu lat opracowuje przeróżne ćwiczenia oraz pomoce edukacyjne. W czasach popularyzowania wysoko rozwiniętych rozrywek multimedialnych niezwykle ważne jest regularne produkowanie rozwiązań zapewniających mądrą i rozwijającą rozrywkę dla całych rodzin. Asortyment tego typu znakomicie wpisuje się w idee promowane przez autorów Metody Krakowskiej®, dlatego udostępniamy go w naszym sklepie internetowym. Do popularnych i sprawdzonych artykułów należą między innymi: Łubudu, Family, Opowieści dziwnej treści, Nawlekaj nie czekaj oraz Rymowanki. W sklepie Juniora produkty marki Alexander znajdziesz w kategoriach: ćwiczenia pamięci, motoryka mała i duża, poprawna wymowa, układanki lewopółkulowe oraz gry edukacyjne.

Celem naszego zespołu jest dostarczanie wszechstronnych pomocy edukacyjnych wymaganych w pracy terapii według Metody Krakowskiej®. Dlatego liczne produkty posegregowaliśmy w tematycznych działach, aby ułatwić wyszukanie asortymentu, który jest potrzebny w terapii. Jeśli mimo to, pojawiają się problemy z odszukaniem odpowiednich zestawów, serdecznie zapraszamy do kontaktu poprzez profil na FB.

Poznajemy Kolory - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK