Nazwa produktu:

Poznajemy Emocje- Radość I Smutek. Zestaw I

Cena:

33,00 

Na stanie

HA009

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

POZNAJEMY EMOCJE – Radość I Smutek. Zestaw I

Rozpoznawanie emocji jest niezwykle ważne w komunikacji między ludźmi. Jest to właściwie alfabet stosunków międzyludzkich, którego uczymy się znacznie wcześniej niż jakiegokolwiek innego alfabetu. Niektórym osobom (na przykład niepełnosprawnym) musimy jednak pomóc w nauczeniu się rozpoznawania, nazywania i rozróżniania emocji. Temu właśnie służą publikacje z serii Poznajemy emocje.

W zestawie I pt. Radość i smutek znajdują się:

  • 24 karty z kolorowymi fotografiami osób wyrażających w różny sposób radość i smutek
  • kartę z emotikonami symbolizującymi radość i smutek
  • opis wykorzystania kart do nauki i zabawy.

Produkt POZNAJEMY EMOCJE Zestaw I – radość i smutek
wydaje wydawnictwo Harmonia.
W naszym sklepie online zgromadziliśmy sporo wartościowych pomocy logopedycznych wydawnictwa Harmonia. Materiały są dedykowane każdemu, kto jest zaangażowany we wspomaganie rozwoju najmłodszych.

Marka skutecznie działa na rynku wydawniczym już lat dziewięćdziesiątych. Grupa Wydawnicza Harmonia to też znane wydawnictwo naukowe dostarczające liczne prace naukowe dotyczące pracy terapeutycznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez znanych specjalistów takich jak Carol Stock Kranowitz, Gavin Raid czy Geoff Platt. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Anna Lubner-Piskorska, Ewa Pisula, Jacek Stojanowski, Bogumiła Toczyńska i Grażyna Wasilewicz. Jeśli potrzebujesz informacji z zakresu nowoczesnych trendów w terapii dziecięcej, warto poszukać wiedzy w książkach wydawnictwa Harmonia. Ofertę tego wydawnictwa znajdziesz w sklepie internetowym Juniora między innymi w działach: ćwiczenia lewopółkulowe, motoryka mała i duża, wydawnictwo Harmonia, percepcja słuchowa oraz dyslekcja.

W sklepie Juniora.pl dostarczamy kompleksowe pomoce dydaktyczne potrzebne w terapii Metodą Krakowską. W razie problemów w skompletowaniu niezbędnych materiałów zachęcamy do kontaktu telefonicznego.

Poznajemy Emocje- Radość I Smutek. Zestaw I - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
UDOSTĘPNIJ KOSZYK