Poznaję Świat Przeciwieństw

Cena:

29,50 

Na stanie

HA048

1-3 dni

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Poznaję Świat Przeciwieństw

to materiały przybliżające dzieciom antonimy oraz pomagające najmłodszym zrozumieć zjawiska występujące w otaczającym nas świecie.
Dzięki atrakcyjnym ilustracjom i proponowanym zabawom dziecko nauczy się dostrzegać i nazywać przeciwieństwa. Poza tym ćwiczy spostrzegawczość, użycie przymiotników i wzbogaca słownictwo.

Produkt Poznaję świat przeciwieństw dostarcza wydawnictwo Harmonia.
W naszym sklepie online oferujemy mnóstwo wartościowych materiałów polskiego Wydawnictwa Harmonia. Pomoce te są przeznaczone dla każdego, kto jest zaangażowany we wspomaganie rozwoju najmłodszych.

Marka funkcjonuje na krajowym rynku wydawniczym już lat dziewięćdziesiątych. Grupa Wydawnicza Harmonia to także wydawnictwo naukowe oferujące liczne opracowania dotyczące pracy pedagogicznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez znanych specjalistów takich jak Carol Gray, Jason Fogler czy Geoff Platt. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Anna Lubner-Piskorska, Renata Naprawa, Romana Sprawka, Bogumiła Toczyńska i Anna Jarosz-Bilińska. Jeśli szukasz przydatnych informacji z zakresu aktualnych trendów w terapii dzieci, warto poszukać wiedzy w publikacjach wydawnictwa Harmonia. Produkty niniejszej marki znajdziesz w sklepie internetowym Juniora.pl między innymi w kategoriach: pomoce dydaktyczne przedszkole, , wydawnictwo Harmonia, percepcja wzrokowa oraz fleksja.

Dokładamy starań, aby dostarczać kompleksowe pomoce dydaktyczne wykorzystywane w terapii Metodą Krakowską. W razie trudności w skompletowaniu niezbędnych materiałów zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami.

Poznaję Świat Przeciwieństw - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK