Nazwa produktu:

Poradnik Myślenie Wizualnego-Sketchnotki W Edukacji

Cena:

68,00 

Na stanie

AI303

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Poradnik Myślenie Wizualnego – Sketchnotki w Edukacji

“Od dawna marzyłam, aby napisać publikację pokazującą, jak krok po kroku tworzyć notatki wizualne. Chciałam podzielić się swoim doświadczeniem i zainspirować do tego, by rysować i notować inaczej: przestrzennie, kreatywnie i praktycznie.

Mam nadzieję, że dzięki temu poradnikowi spotkanie z myśleniem wizualnym będzie połączeniem przyjemnego z pożytecznym, a rysowanie notatek stanie się Twoją pasją.

Zapraszam w podróż po sketchnotingu!”

Sylwia Oszczyk

Poradnik myślenia wizualnego. Sketchnotki w edukacji zawiera:

1. Trochę teorii:

– Jak rysować notatki, aby nie błądzić w gąszczu treści.

– Narzędzia do tworzenia notatek.

– Wskazówki praktyka.

– Jak skonstruować sketchnotkę? Elementy notatki wizualnej.

– Ikonkowe inspiracje.

2. Wizualny zeszyt ćwiczeń, czyli mnóstwo praktyki:

– Rysnotkowe wprawki.

– Czas na ćwiczenia. Twoje notatki graficzne.

– Inspiracje, polecajki.

– Przykładowe sketchnotki.

ISBN: 978-83-66804-41-8

Format: 27 cm x 20,5 cm w formie kołonotatnika

Liczba stron: 124


Autorka: Sylwia Oszczyk

Książka “PORADNIK MYŚLENIE WIZUALNEGO-SKETCHNOTKI W EDUKACJI” publikowana jest przez wieloletnie polskie wydawnictwo WIR specjalizujące się w rozmaitych materiałach terapeutycznych. W naszym sklepie internetowym oferujemy ok. 200 produktów przeznaczonych zarówno dla rodziców dzieci z zaburzeniami rozwoju jak również opiekunów osób dorosłych z zaburzeniami typu: afazja, udar mózgu czy choroba Alzheimera. Firma WIR dostarcza również profesjonalną literaturę stworzoną dla nauczycieli oraz rodziców. Liczne pomoce z oferty w/w wydawnictwa można znaleźć w sklepie Juniora w rozmaitych kategoriach, takich jak: historyjki obrazkowe, nauka czytania, grafomotoryka – ćwiczenie ręki, poprawna wymowa, percepcja wzrokowa, a także dysleksja. Liczni autorzy z wydawnictwa WIR regularnie organizują także rozmaite szkolenia i warsztaty poświęcone zagadnieniom z obszaru nieprawidłowości rozwojowych. Artykuły szkoleniowe tej marki dobrze sprawdzają się na wielu etapach pracy terapeutycznej Metodą Krakowską®. Do znanych zestawów tej marki należą m.in.: Wczesne wspomaganie rozwoju, O co chodzi?, Moje sylabki, 20-minutówki logopedyczne oraz Lektury jak malowane.

Poradnik Myślenie Wizualnego-Sketchnotki W Edukacji - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
UDOSTĘPNIJ KOSZYK