Nazwa produktu:

POKAZUJĘ, CO CZUJĘ

Cena:

29,00 

Na stanie

HA202

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Pokazuje, Co Czuję

to uniwersalna pomoc, która będzie doskonałym użytkiem do zajęć przedszkolnych jak i zarówno wczesnoszkolnych.

Dzięki tej pomocy już małe dzieci mogą uczyć się nazywać emocje, utożsamiać niektóre ze zdjęć ze swoimi, dzięki czemu nie tylko uczą się akceptować i rozumieć siebie ale również wyrażać swoje emocje. Dzieci pracując na kartach uczą się także spostrzegawczości rozwijają pamięć i percepcje wzrokową.
Przy użyciu kart naukę można zamienić w świetną zabawę na przykład odgrywania różnych ról, mówienie językiem uczuć, wymyślając zabawne i niezwykłe historie oraz rozwiązując zagadki.Książka składa się z 26 dwustronnych kart ze zdjęciami osób które przedstawiają różne emocje,k w zestawie dołączona jest także książeczka która może być dobrą sugestią jak dzięki kartom można zamienić naukę w świetną zabawę.

Produkt Pokazuje, co czuję… został opracowany przez wydawnictwo Harmonia.
W naszym sklepie udostępniamy kilkaset wartościowych materiałów GW Harmonia. Produkty te są przeznaczone dla każdego, kto jest aktywnie zaangażowany we wspomaganie rozwoju najmłodszych.

Firma funkcjonuje na polskim rynku wydawniczym już lat dziewięćdziesiątych. Grupa Wydawnicza Harmonia to także ważne wydawnictwo naukowe oferujące liczne prace naukowe dotyczące pracy pedagogicznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez znanych specjalistów takich jak Carol Gray, Ellen Jack czy Temple Grandin. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Małgorzata Barańska, Ewa Pisula, Kazimierz Słupek, Katarzyna Szłapa oraz Barbara Zakrzewska. Jeśli szukasz profesjonalnych informacji z zakresu aktualnych trendów w edukacji dzieci, warto poszukać wiedzy w publikacjach wydawnictwa Harmonia. Asortyment tego wydawnictwa znajdziesz w naszym sklepie między innymi w działach: pomoce edukacyjne – szkoła, , logiczne myślenie, grafomotoryka – ćwiczenie ręki oraz dysleksja.

W naszym sklepie znajdziesz kompleksowe pomoce edukacyjne wykorzystywane w terapii Metodą Krakowską. W razie problemów w zamówieniu niezbędnych produktów zapraszamy do kontaktu z naszymi sprzedawcami.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

POKAZUJĘ, CO CZUJĘ - 20902

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
Aktualności

Wakacje!

Od 7 do 11 sierpnia mamy urlop.

Zamówienia złożone do
godz. 10.00 4 sierpnia
wysyłamy normalnie, a późniejsze
po 11 sierpnia
.

* W tym okresie można składać zamówienia. Informacja dotyczy czasu wysyłki.

POKAZUJĘ, CO CZUJĘ - 34740
UDOSTĘPNIJ KOSZYK