Nazwa produktu:

Po Polsku? Tak! Zeszyt Ćwiczeń 2

Cena:

25,00 

Na stanie

HA199

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Po polsku? Tak! Zeszyt ćwiczeń 2

Dla cudzoziemców do nauki języka polskiego

„Po polsku? Tak!” to seria przeznaczona dla dzieci uczących się języka polskiego jako drugiego rozpoczynających edukację wczesnoszkolną. Może być wykorzystywana na zajęciach grupowych i indywidualnych. W skład serii wchodzą elementarz i dwa zeszyty ćwiczeń, do wszystkich części dołączone są płyty z nagranymi dialogami, tekstami i piosenkami.

Całość w sposób kompleksowy pozwala na ćwiczenie wszystkich sprawności językowych: słuchania, mówienia, czytania i pisania. Atrakcyjna szata graficzna i ciekawe ilustracje inspirują do podejmowania rozmów na tematy bliskie dzieciom, czemu służy odpowiedni dobór słownictwa z zakresu różnych kręgów tematycznych (np. pierwsze kontakty, przybory szkolne, jedzenie, wygląd, czynności wykonywane w domu, w szkole, latem, zimą) powiązanych z określonymi zagadnieniami gramatycznymi.

Produkt Po polsku? Tak! Zeszyt ćwiczeń 2 wydaje wydawnictwo Harmonia.
W naszym sklepie prezentujemy sporo materiałów grupy wydawniczej Harmonia. Materiały są dedykowane każdemu, kto jest aktywnie zaangażowany we wspomaganie rozwoju dzieci w różnym wieku.

Marka pełni istotną rolę na polskim rynku wydawniczym już lat dziewięćdziesiątych. Grupa Wydawnicza Harmonia to także wydawnictwo naukowe oferujące liczne opracowania dotyczące pracy pedagogicznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez znanych specjalistów takich jak Tony Attwood, Barbara Sher czy Elana Newman. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Małgorzata Krukowska, Magdalena Hinz, Romana Sprawka, Bogumiła Toczyńska i Grażyna Wasilewicz. Jeżeli poszukujesz informacji z obszaru nowoczesnych trendów w psychoterapii dzieci, warto poszukać wiedzy w publikacjach wydawnictwa Harmonia. Produkty tego wydawnictwa znajdziesz w naszym sklepie między innymi w kategoriach: pomoce edukacyjne – szkoła, poprawna wymowa, emocje i relacje społeczne, percepcja oraz dysleksja.

W sklepie Juniora.pl dostarczamy kompleksowe pomoce dydaktyczne stosowane w terapii Metodą Krakowską. W razie trudności w zamówieniu niezbędnych pomocy serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami.

Po Polsku? Tak! Zeszyt Ćwiczeń 2 - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK