Nazwa produktu:

Po Polsku? Tak! Przewodnik Dla Nauczyciela

Cena:

22,50 

Na stanie

HA219

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Po Polsku? Tak! Przewodnik Dla Nauczyciela  

to seria przeznaczona dla dzieci uczących się języka polskiego jako drugiego rozpoczynających edukację wczesnoszkolną. Może być wykorzystywana na zajęciach grupowych i indywidualnych. Całość w sposób kompleksowy pozwala na ćwiczenie wszystkich sprawności językowych: słuchania, mówienia, czytania i pisania.

Seria składa się z czterech części: elementarza, dwóch zeszytów ćwiczeń i przewodnika dla nauczyciela.
Przewodnik w wyczerpujący i fachowy sposób przedstawia kolejne zagadnienia gramatyczne, cenne jest zwracanie uwagi na formy, które dla samych Polaków są trudne, oraz propozycje gier i zabaw utrwalających poznany materiał. Scenariusze zamieszczone na końcu książki mogą przydać się początkującym nauczycielom, którzy nie wypracowali jeszcze własnych metod pracy z dziećmi.

Produkt Po polsku? Tak! dostarcza wydawnictwo Harmonia.
W Juniora.pl prezentujemy kilkaset rozmaitych materiałów dydaktycznych wydawnictwa Harmonia. Zestawy te są dedykowane każdemu, kto jest aktywnie zaangażowany we wspomaganie rozwoju najmłodszych.

Marka działa na krajowym rynku wydawniczym już wiele lat. Grupa Wydawnicza Harmonia obejmuje również ważne wydawnictwo naukowe dostarczające liczne monografie dotyczące pracy pedagogicznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez światowej sławy specjalistów takich jak Carol Gray, Ellen Jack czy Temple Grandin. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Anna Lubner-Piskorska, Ewa Pisula, Jacek Stojanowski, Agnieszka Borowska-Kociemba oraz Anna Jarosz-Bilińska. Jeśli potrzebujesz profesjonalnych informacji z zakresu nowoczesnych trendów w psychoterapii najmłodszych, warto poszukać wiedzy w publikacjach wydawnictwa Harmonia. Asortyment tego wydawnictwa znajdziesz w sklepie Juniora między innymi w kategoriach: ćwiczenia lewopółkulowe, poprawna wymowa, logiczne myślenie, grafomotoryka – ćwiczenie ręki oraz fleksja.

W sklepie Juniora.pl dostarczamy kompleksowe pomoce wykorzystywane w terapii Metodą Krakowską. W razie problemów w znalezieniu niezbędnych produktów zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami.

Po Polsku? Tak! Przewodnik Dla Nauczyciela - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK