Nazwa produktu:

Pingwiny Uczą Matematyki

Cena:

111,00 

Brak w magazynie

KX001

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Pingwiny Uczą Matematyki

Gra doskonale łączy naukę z przyjemną rozrywką, co na pewno ułatwi dziecku przyswajanie, trudnych w tym wieku, podstaw matematyki.

100 kolorowych pingwinków zachęca do wspólnej nauki. Ponadto, w zestawie znajduje się 10 długich plastikowych kostek lodu, które mogą się łączyć w długie rzędy lub linie. Po połączeniu wszystkich kostek można rozwiązywać równania aż do 100.

Umieszczenie pingwinków na kostkach lodu rozwija małą motorykę oraz umożliwia sprawną naukę dzieciom, które uczą się w sposób wizualny czy kinestetyczny.

Gra idealnie sprawdzi się w różnych grupach wiekowych. Dla młodszych dzieci świetną opcją będzie zaczęcie przygody z tą grą w sposób mnie wymagający: odróżnianie kolorów, grupowanie według wspólnej cechy. Starszym dzieciom można zaprezentować większe wyzwanie: liczenie za pomocą pingwinków do 10, do 50 lub nawet do 100.

W instrukcji zawarte jest więcej możliwych wariantów zabawy. Ale na tym się nie kończy! Zachęcamy do tworzenia własnych wersji gry, dostosowanych do potrzeb dziecka.

Pingwinki pomogą doszkolić umiejętności matematyczne – zaczynając od prostszych równań, wykonując coraz to trudniejsze równania dzięki nabytej wprawie.

Zawartość zestawu:

100 pingwinków (w 10 kolorach), 10 podstawek

Tworzywo: plastik

Wiek dziecka: 5+

Wymiary:

pingwinek: 2,5cm x 4cm

podstawka: 31cm x 3,5cm x 2,5cm

opakowanie: 33cm x 20,5cm x 8,5

Pingwiny Uczą Matematyki - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK